Advert

Kayserispor Başkanına güveniyor

Kayserispor'da Olağan Genel Kurul gerçekleşti. Mevcut Başkan Erol Bedir, yeni dönem ile ilgili hedeflerinden bahsederken güven de tazeledi. İşte Kayserispor Genel Kurul notları

Kayserispor Başkanına güveniyor

Bu sezon Süper Lig'in ilk yarısında oldukça başarılı bir dönem geçiren ancak ligin ikinci yarısı için aynı başarıyı sergileyemeyen Kayserispor'da Genel Kurul vardı. Olağan Genel Kurul gerçekleştirilen Kayserispor'da yeni yönetim de belli oldu.

Kayseri Kadir Has Spor Salonu'nda gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul neticesinde yaklaşık 1,5 yıldır Kayserispor'un başında bulunan Erol Bedir, yeni dönemde de Kayserispor Başkanı olarak yoluna devam edecek. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Erciyesspor eski Başkanı Enver Kemaloğlu, Kayserispor'a gönül veren taraftarlar ve sarı kırmızılı kulüp delegelerinin katıldığı genel kurul oldukça renkli geçti.

Sarı kırmızılı kulüp  Kayserispor'daki başarı çıtasını daha da yukarılara çekebilmek için çaba sarfeden insanların başında gelen Erol Bedir, Mali Genel Kurul yapabilecekken Seçimli Genel Kurul kararı alarak, sarı kırmızılı takımın başına geçmek isteyenlere fırsat verdiğini ancak kimsenin çıkmadığını söyledi.

Bedir'den sert sözler
Kayserispor'da önümüzdeki sezon için başarı çıtasını daha da yukarılara çekebilmek için çaba sarfedeceğini dile getiren Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Göreve geldiğimizden bu yana başarılı bir dönem geçirdik. Gönül isterdi ki bunu daha da yukarılara çekebilelim. Ancak bir çok faktör bizim bunu başarmamıza engel oldu. Ama önümüzdeki sezonlar için Kayserispor'un yine başarılı bir süreci geride bırakabilmesi için mücadele edeceğiz" dedi.

Başkan Erol Bedir, konuşmasında “Ben Müslüman bir Türk alilenin evladı olmaktan, Erzurumlu olmaktan, Kayseri’de yaşamaktan, mezarımın Kayseri’de olmasından , anamın babamın mezarının Kayseri’de olmasından onur duyuyorum gurur duyuyorum. Suyu kesilenler bana böyle eleştiri yapıyorlar. Ben Kayseri’yi ve ilçelerini sokak sokak bilirim. Bu şehir, beni de hizmetlerimi de iyi bilir. Binlerce yüzbinlerce insana sağlık hizmeti veriyoruz. Eğitiminde de, sağlığında da, ekonomisinde de, sporunda da buyursun kim varsa yarışalım. Verebiliyorsanız benden daha fazla hizmet buyursun gelsin. En büyük Kayserili şu noktada benim” cümleleri kurdu. 

Başkan Erol Bedir, konuşmasında salonu dolduran delegeler ve taraftarlar tarafından ayakta alkışlandı.


İŞTE YENİ YÖNETİM KURULU

(Yönetim Kurulu Asil) Erol Bedir (Başkan), Berna Gözbaşı İlter, Mustafa Aksu, Naci Bedir, Orhan Taşçı, Mehmet Çakmak Uyar, Mustafa Gülsoy, Serdar Maraşlı, Tufan Koç, İsmail Çöl, Türker Horoz, Bahadır Kul, Mustafa Bakır, Fatih Çağlar Öcal, Mehmet Dönmez, Hasan Ahmet Eskici, Süleyman Akın
(Yönetim Kurulu Yedek) Orhan Madenoğlu, Mehmet Gürbaz, Muhammet Ali Temel, Ahmet Bozbey, Namık Tamer, Volkan Aksoy, Mehmet Yay, Özgen Aydıncık, Bekir Benk, Mehmet Kalem.
(Disiplin Kurulu Asil) Enver Kemaloğlu, Ali Bekarlar, Mehmet Büyükbaş (Disiplin Kurulu Yedek) Osman Ay, Mustafa Kutlu, Alper Burak Şahmetlioğlu. (Denetim Kurulu Asil) Bekir Sağdıç, Canenr Çelebi. Emrah Demir (Denetim Kurulu Yedek) Arif Güder, Hakan Yeşilbaş, İsmail Köse

Kayserispor Genel Kurul Erol Bedir Kayserispor Kayserispor 12 mayıs genel kurul Erol Bedir 12 mayıs genel kurul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu