Kayserispor Başkanı Erol Bedir : Küfür edilmesin

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, yarın oynanacak Konyaspor maçında taraftarlardan destek isteyerek, "Kimseye küfür etmeyelim, takımın yanında yeralalım" dedi.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir : Küfür edilmesin

Son günlerde Kayserispor'da yaşanan icra mektubu ile ilgili olarak yeni gelişmeler olmaya başladı. Zehir zemberek bir açıklama yapan ve sonrasında ilerleyen saatlerinde bu açıklamayı geri çeken Kayserispor Başkanı Erol Bedir, bunun sebebini kamuoyu ile paylaştı. 

"Ben istedim"
Başkan Erol Bedir, "Resmi sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan yayına koyduğum Bir Kayserispor Var başlıklı yazıya, dolayısıyla şahsım ve Kayserispor’a göstermiş olduğunuz yoğun desteğe teşekkür ediyorum. 10.000’i aşkın twit ile Türkiye gündeminin zirvesine oturtulmasını sağlayan binlerce Kayserispor sevdalılarını gönülden selamlıyorum. Bahse konu metin gece, resmi sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan talimatımla kaldırılmıştır. Yazılan da,yayınlanan da,kaldırılan da bilgim dahilinde ve Kayserispor'un menfaatleri doğrultusundadır" dedi.

"Küfür etmeyin"
Başkan Erol Bedir, Kayserispor taraftarına seslenerek Recep Mamura küfür ve hakaret edilmemesini istedi. Başkan Bedir "Son günlerde yaşanan ve sportif konuların dışındaki gelişmelerle ilgili açıklamam bugün-yarın kısa sürede yapılacaktır. Şeffaf yönetim söz ve anlayışım gereği konu detaylarıyla birlikte paylaşılacaktır. Bu tartışmaları bir kenara bırakıp, Konyaspor maçında hiç kimseye küfür ve hakaret edilmemeli. Yönetim-taraftar-takım kenetlenmesini göstermeli ve arzuladığımız 3 puanı almalıyız" cümleleri kurdu.

Kayserispor Erol Bedir Kayserispor Recep Mamur Erol Bedir recep Mamur Erol Bedir son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni askerlik sistemi açıklandı.İşte flaş gelişme
Yeni askerlik sistemi açıklandı.İşte flaş gelişme
Kemal Özdeş mağlubiyeti yorumladı
Kemal Özdeş mağlubiyeti yorumladı