Kayserispor.. Asamoah Gyan gerçeği

Kayserispor'un Ganalı futbolcusu Asamoah Gyan'ın futbolu bıraktığı iddiası ile ilgili hem Altınkaya Menajerlik şirketi hem de Asamoah Gyan açıklama yaptı

Kayserispor.. Asamoah Gyan gerçeği

Süper Lig'in ilk yarısını 30 puanla 5. sırada tamamlayan Kayserispor'da Ganalı futbolcu Asamoah Gyan'ın futbolu bıraktığı ile ilgili Aspor ve Haberler.com isimli sitelerde çıkan haber sarı kırmızılı camiada hareketli saatlerin yaşanmasına neden oldu.

Gyan ne dedi?
Tatilini geçirmek için Türkiye'den ayrılan ve gitmeden önce teknik direktör Sumudica'ya "Dönüşüm muhteşem olacak" mesajı veren Asamoah Gyan, kendisi ile ilgili çıkan haberi hayretle okuduğunu ifade etti. Gyan, "Futbolu bırakmadım. Ligin ilk yarısında talihsiz sakatlıklar yaşadım. Tedavim tamamlanacak, ikinci yarıya daha hazır hale geleceğim ve Ligin ikinci yarısında takımıma daha çok katkı sağlayacağım. Futbolu bırakacağım yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor" mesajı verdi.
 

Altınkaya ASpor'u yalanladı
Asamoah Gyan'ın Türkiye'deki menajerliğini yapan Gökhan Altıntaş ve Tuna Kaya'nın sahibi olduğu Altınkaya Menajerlik şirketi, Gyan'ın futbolu bırakmadığını ve tatilde olduğunu açıkladı. Altınkaya Menajerlik şirketinden yapılan açıklamada, "Sezon başı büyük fedakarlıklarla Kayserispor tarihinin tartışmasız en önemli transferi olan oyuncumuz Asamoah Gyan ile ilgili basında çıkan bir takım haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Her oyuncunun başına gelebilecek nitelikte sakatlıklar yaşamış olması ve ilkyarı beklentilerıin altında kalması ne Kayserispor'un yaptığı transfer başarısını gölgeleyebilir nede oyuncumuz Asamoah Gyan'ın bir Dünya starı olduğu gerçeğini değiştirir. Altınkaya Menajerlik şirketi olarak bu asılsız ve saçma sapan haberlere gülüp geçiyoruz. Gyan, bu haberlere en güzel cevabı ligin ikinci yarısında futboluyla sahada verecektir" ifadeleri kullanıldı.

Kayserispor Gökhan Altıntaş Tuna Kaya Altınkaya Menajerlik Asamoan Gyan Gyan oynayacak mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni askerlik sistemi açıklandı.İşte flaş gelişme
Yeni askerlik sistemi açıklandı.İşte flaş gelişme
Kemal Özdeş mağlubiyeti yorumladı
Kemal Özdeş mağlubiyeti yorumladı