Kayserispor 2,5 yıllık imza attırdı

İstikbal Mobilya Kayserispor kadrosunda bulunan futbolcu ile 2,5 yıllık anlaşmaya vardı. Genç futbolcu Emre Demir artık profesyonel futbolcu oldu.

Kayserispor 2,5 yıllık imza attırdı

İstikbal Mobilya Kayserispor’da Emre Demir bugün profesyonel sözleşmeye imza atarak ligin en genç futbolcusu olacak. 2014 yılında Mersin’den Kayserispor’a gelen ve filiz olarak lisansı çıkan Emre Demir 15 Ocak 2019 Salı 16 yaşından gün alacak ve profesyonel imza atmaya hak kazanacak.

Oynarsa...
16 yaşından gün alacak olan Emre, kendini gerçek İstikbal Mobilya Kayserisporlu yapan sözleşmeye imza attı. 3 yıllık sözleşme imzalanan Emre Demir’İn sözleşmesi 2021 yılında sona erecek. Emre, Süper Ligde forma giymesi halinde İstikbal Mobilya Kayserispor’un ve Spor Toto Süper Ligin en genç oynayan futbolcusu olacak. Hem İstikbal Mobilya Kayserispor’un hem de Türk futbolunun büyük beklentisi olan genç Emre Demir, U-16  Milli takım kampında yer alıyor.

Resmi açıklama
İstikbal Mobilya Kayserispor resmi internet sitesinden yapılan açıklamada da "2018-2019 Sezonu itibariyle, aralıklarla Akademi oyuncularımızdan Doğan Alemdar, Kazım Çelik, Adem Doğan, Abdullah Gürbüz, Hakan Çıtak, Buğra İlter ve Ercan Çiftçi ile profesyonel sözleşme imzalayan kulübümüz, bugün de genç milli oyuncumuz Emre Demir ile 2.5 yıllık sözleşme imzalamıştır. Oyuncularımıza ile ilerleyen günlerde Kadir Has Tesislerimiz’de bir imza töreni gerçekleştirilecektir. Sözleşmelerin genç oyuncularımıza ve Kulübümüze hayırlı olmasını temenni ederiz" denildi.

Kayserispor Emre Demir Kayserispor transfer Kayserispor sözleşme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza