Advert

Kayserili Vekil Elitaş taraftarın diline düştü

AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kayserispor taraftarının yoğun tepkisi ile karşılaştı.

Kayserili Vekil Elitaş taraftarın diline düştü

24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek Milletvekili seçimlerinde AK Parti'den 2. sıra Kayseri Milletvekili Adayı olan ve halen AK Parti Grup Başkanvekili olarak Meclis'te görev yapan, bir dönem de bakanlık görevinde bulunan Mustafa Elitaş, önceki gün adeta baltayı taşa vurdu. Kayseri'deki seçmenlerin oyuna talip olan tecrübeli siyasetçi, hiç beklemediği bir anda Kayserispor taraftarının protestosu ile karşılaştı. 

Kayserispor aşığı olan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile gurur duyduklarını her fırsatta dile getiren ve Kayserispor'un başarısının perde arkasında her zaman Özhaseki'nin olduğuna inanan Kayserispor taraftarı, milletvekili Mustafa Elitaş'ı adeta defterden sildi. Sarı Kırmızılı taraftarlar, AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş'ın samimi davranmadığı kanaatinde.

Geçtiğimiz gün seçim çalışmaları çerçevesinde seçmenlere ulaşmak için AVM'de gezerken Kayserispor Store'ye giren AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, boynuna geçirdiği Kayserispor atkısı ile fotoğraf çektirip kendisine ait twitter hesabından "Kayserispor'umuza önümüzdeki sezonda başarılar diliyor, şampiyon olarak görmek istiyoruz" paylaşımında bulunmuştu.Bu paylaşımdan bir kaç saat sonra ile gerçek ortaya çıktı. AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş'ın Kayserispor taraftarı değil, Fenerbahçe taraftarı olduğu öğrenildi. Hem de bunu duyuran yine Mustafa Elitaş oldu. Ali Koç'un Fenerbahçe Başkanı seçilmesi sonrasında Mustafa Elitaş, yine aynı twitter hesabından "Bir Fenerbahçeli olarak Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığına seçilen Ali Koç’u ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Fenerbahçe camiasına ve taraftarlarına hayırlı olsun" paylaşımında bulundu.İşte bu paylaşım sonrasında Kayserispor taraftarı büyük tepki gösterdi. Mustafa Elitaş'ın bu paylaşımının altına tepkilerini dile getiren Kayserispor taraftarları, "Siz şimdi Kayserispor taraftarlarndan oyda istersiniz .. Kayserisporlu olmayan vekil kayseri halkinin vekili olamaz ... Bende bir Kayserispor taraftarı olarak söylüyorum hadi git istanbuldan aday ol kadiköyden..." şeklinde tepki gösterdiler.. İşte Kayserispor taraftarlarının tepki paylaşımları..

Kayserispor Mustafa Elitas Mustafa Elitas AK Parti Kayseri Mustafa Elitas Fenerbahce Mustafa Elitas twitter AK parti Mustafa Elitas Fenerbahce Kayserispor taraftar Mustafa Elitas
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu