Kayserili baba canlı yayında kafasına sıktı - İşte o video

Kendisinin rızası alınmadan kızının evliliğine izin verilen adam bu durum karşısında kendisini canlı yayında vurarak intihar etti.

Kayserili baba canlı yayında kafasına sıktı - İşte o video

Olay Kayseri’nin Yavuz Selim Mahallesi’nde yaşandı. Henüz 54 yaşında olan Ayhan Uzun, sosyal medya aracılığıyla gerçekleştirdiği canlı yayında, yakınlarına sitem etti ve bunun sonrasında tabancayla başına ateş ederek intihar etti.

Kendisinin rızası alınmadan, kızının evlenmesine izin verildiğini iddia eden tekel bayi işletmecisi Ayhan Uzun, akşam saatlerinde sosyal medya aracılığıyla paylaşım gerçekleştirdi.

Ayhan Uzun, Facebook hesabında ''Akşam Canlı Yayın Var'' ve ''Vasitetimdir beni bu hale koyanlar cenazeme gelmesin'' şeklinde ifadelere yer verdi. Evde yalnız olduğu belirtilen Uzun, saat 22.30 sıralarında Facebook hesabı üzerinden canlı yayın yaptı, yaklaşık bir dakika boyunca yakınlarına sitem etti.

Ayhan Uzun;
“Kızımın en mutlu gününde beni arayıp baba buyur tatlıya gel diyorlar. (Tatlı yemek: nişan) Beni elden ele çağırır gibi. Bu mutlu günümüzde yanımıza gel diyen olmadı. Kimse benden bir haber sormadı. Kimse de beni adam yerine koymadı.

Kayınbabam olacak kişi, geçti benim minderime, çocuklarımın üzerinde hakkı olmadan geçti kızımı verdi. Bu adamın babası ölmedi ki diye bana soran olmadı. Çocuklarımın üzerinde bir lokma hakkı olmamasına rağmen geçti kızımı verdi.
Oysaki kızımdan ve ailemden şunu beklerdim ki, baba gel de aramızda ol demelerini isterdim. Eşim aradı söyledi. Dedim ki yanıma geldiniz de gelmedim mi desem de, eşim senin ayağına mı geleceğiz dedi… Belki bazılarınız bu yaptığıma şov diyeceksiniz. Benim yaşadıklarımı kimsenin yaşamasını istemiyorum. Biraz sonra elimdeki silahla hayatıma son vereceğim” 

Facebook’taki yakınlarının ‘yapma’ şeklindeki ifadelerine karşın Ayhan Uzun,
“Hadi Allaha ısmarladık, ben gidiyorum, kendinize iyi bakın” diye veda edip, üçe kadar saydı, ardından da tabancayı başına dayayıp tetiği çekerek yaşamına son verdi. Olay sonrası eve gelen yakınları, Ayhan Uzun’un cesediyle karşılaştı. Ayhan Uzun’un cesedi, yapılan incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı.

Videoyu İzlemek İçin Linke Tıklayınız:

Yavuz Selim Mahallesi Kayseri Ayhan Uzun Ayhan Uzun öldü Rızası alınmadan kızının evliliğine izin verilen adam intihar etti Canlı yayında başına sıktı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son dakika.. Ali Rıza Gültekin öldürüldü
Son dakika.. Ali Rıza Gültekin öldürüldü
İYİ Parti Kayseri'de şaha kalkıyor
İYİ Parti Kayseri'de şaha kalkıyor