Kayseri'de yakalanan terbiyesiz Bylock zanlısı

FETÖ Terör örgütünün iletişim ağı olan ByLock kullandığı gerekçesi ile gözaltına alınan FETÖ zanlısı, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına çirkin bir hareket yaptı.

Kayseri'de yakalanan terbiyesiz Bylock zanlısı

15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen darbe girişimi sonrasında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu olduğu iddiası ile gözaltına alınan ve tutuklanan binlerce kişinin yargılanmasına devam edilirken, diğer yandan da yeni yeni operasyonlar birbirini kovalıyor.

Terbiyesizlik
FETÖ mensubu kişilerin kullandığı iletişim ağı ByLock kullandıkları gerekçesi ile Kayseri'de düzenlenen yeni operasyonda gözaltına alınan kişilerden birisi, bugün oldukça ilginç bir tavır sergiledi. Kayseri'de yayın yapan Deniz Postası Gazetesi'nden Ferhat Türk'ün fotoğraflaştırdığı habere göre; FETÖ/PDY terör örgütünün gizli iletişim ağı ByLock programını kullandıkları iddiasıyla gözaltına alınan 17 kişiden 8'i Adliye'ye sevk edildi. Şüphelilerden biri kendisini görüntüleyen basın mensuplarına çirkin el hareketi yaptı.

Çirkin el hareketi
FETÖ/PDY terör örgütü ile iltisaklı oldukları ve örgütün gizli haberleşme ağı by lock kullandıkları belirlenen 17 şüpheli Terörle Mücadele Ekipleri (TEM) tarafından geçtiğimiz hafta düzenlenen operasyonda yakalanarak gözaltına alınmıştı. Emniyet'te sorguları tamamlanan şüphelilerden 8'i Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adli Tabiplik'te sağlık kontrolünden geçirildi. Bu sırada şüphelilerden biri kendisini görüntüleyen basın mensuplarına çirkin el hareketi yaptı. Şüpheliler doktor kontrolünün ardından Adliye'ye sevk edildi.

Kayseri FETÖ operasyonu FETÖ zanlısı Kayseri Bylock Bylock zanlısı el hareketi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melikgazi’de şeffaf ihale
Melikgazi’de şeffaf ihale
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında