Kayseri'de okullar tatil mi? 26 Aralık 2016 Kayseri Valiliği'nin yaklaşımı

Türkiye'de 6 şehirde okullar tatil edildi? Binlerce öğretmen ve öğrenci Kayseri'de okulların tatil olup olmadığını soruyor. İşte cevabı..

Kayseri'de okullar tatil mi? 26 Aralık 2016 Kayseri Valiliği'nin yaklaşımı

2016 yılının son haftasına girildiği 26 Aralık 2016 Pazartesi günü, tüm yurtta olduğu gibi Kayseri'de de kar yağışı hakim. Özellikle şehrin kırsal bölgelerinde kar yağışının oldukça etkili olduğu bilgisine ulaşılırken okul yolu tutan binlerce öğretmen ve öğrenci, okulların tatil olup olmadığı konusunda muallakta kaldı.

Türkiye çapında 6 şehirde bugün okullar tatil edildi. Olumsuz hava koşullarından ötürü Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bazı şehirlerde okullar tatil edilirken Kayseri'de eğitim öğretimde haftanın ilk gününde okulların tatil olup olmadığı merak konusu oldu.

Kayseri Valiliği, okulların tatil olup olmadığı yönünde bir açıklama yapmadı. Bu da demek oluyor ki; öğretmen ve öğrenciler, stabil bir şekilde eğitim öğretime haftanın ilk gününde devam edecek. Ancak bu hafta boyunca Kayseri'de kar yağışının etkisini sürdüreceği de söyleniyor.

Edinilen bilgilere göre; hava koşulları şu an için okulların tatil olmasına sebep değil. Ancak ilerleyen günlerde kar yağışının etkisini göstermesi halinde okullarda eğitim öğretime ara verilecek.

Haber: Ersan TEMİZEL

Kayseri Kayseri Valiliği Kayseri'de okullar tatil mi Okullar tatil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ.. Feci kaza 13 yaralı
Elazığ.. Feci kaza 13 yaralı
Hangi İl Kaç Milletvekili Çıkartacak
Hangi İl Kaç Milletvekili Çıkartacak