Kayseri'de Erciyesspor skandalı

Kayseri'nin sahip çıkamadığı ve tarihin tozlu sayfalarına karışan Kayseri Erciyesspor'un takım otobüsü öle bir yerden çıktı ki..

Kayseri'de Erciyesspor skandalı

(ÖZEL HABER) Bir zamanlar Süper Lig'de fırtınalar estiren, taraflı tarafsız herkesin taktirini kazanan, Kayseri'nin medarı iftiharı bir takım haline gelen Kayseri Erciyesspor, tarihin karanlık sayfalarına doğru gerilerken kulübe ait tanışır ve taşınmaz malların da paylaşılıyor.

1.Skandal
Profesyonel liglere bir bir veda ederek amatör lige kadar gerileyen, sonrasında müsabakalara çıkmama kararı alınarak kapanan Kayseri Erciyesspor'un Hürriyet'te kullandığı tesisler, Kayserispor'a devredilirken mavi siyahlı kulübe ait otobüs ile öyle bir yerde görüntülendi ki.

Geçtiğimiz aylarda AK Parti Kayseri teşkilatı tarafından seçim otobüsü haline getirilen Erciyesspor otobüsü, Kastamonu'da görüldü. Takım otobüsünün renkleri aynı dursa da bu kez parti değiştirmiş halde. Aylar önce AK Parti'nin hizmetine sunulan Erciyesspor otobüsü, bu kez AK Parti ile ittifak halinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin seçim otobüsü haline getirilmiş.

Kayseri Erciyesspor'a ait 38 VU 919 plakası Mercedes marka otobüs Kastamonu MHP'nin hizmetinde. "Kastamonu Galip Gelecek" yazılı slogan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin fotoğrafını taşıyan otobüsün kulüp yetkilileri tarafından Kastamonu MHP'ye sunulduğu öğrenildi.
Haciz var
Erciyesspor otobüsünün üzerinde bir çok haciz kararı var. Henüz yakalama kararı olmayan otobüsün Kayseri'de değil de kilometrelerce uzaktaki bir şehirde, siyasi parti aracı olarak kullanılması Erciyesspor'a gönül verenleri son derece üzdü. Mavi Siyahlı kulübün, otobüsü seçim sonuna kadar Kastamonu'ya gönderdiği ifade ediliyor.

Erciyesspor otobüsü Erciyesspor otobüs Kastamonu 38 VU 919 Erciyesspor otobüs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza