Kayseri televizyonlarında seçim yarışı

Tv Kayseri'de Cumhur İttifakı adayları olacak. Tv1'de Millet ittifakı adayları olacak

Kayseri televizyonlarında seçim yarışı

Kayseri'de yayın yapan televizyonlar, seçime girecek partilerin adaylarını bugün ekran karşısına çıkaracak. Ancak oldukça ilginç bir görüntü oluşacak. Bir televizyon kanalı, Cumhur ittifakı adaylarını ekrana getirecek. Diğer bir kanal Millet ittifakı adaylarınıa yer verecek.

Kayseri'de yayın yapan uydu televizyonlarından Kayseri Tv, bu akşam Cmhur İttifakı adaylarını ekrana taşıyacak. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkan adayı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkan adayı Ahmet Çolakbayrakdar ve Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Yalçın, bu akşam saat 20.00'de MedyaNet'te olacak. 4 isim aynı anda ekranlara gelecek ve projelerini anlatacak.

Kayseri'nin diğer güçlü bir kanalı Tv1 de, Millet İttifakı adaylarını ekrana getirecek. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dursun Ataş, Melikgazi Belediye Başkan adayı Sema Karaoğlu, Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli Tv1 ekranlarında saat 21.00'de Seçim Ekranı programında projelerini anlatacak.

Tv1 Millet ittifakı Tv Kayseri Cumhur İttifakı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı