Kayseri son dakika.. Develi'de sapık dehşeti

Kayseri'nin Develi ilçesinde Hüseyin Demirci isimli şahsın, 6 yaşındaki bir erkek çocuğuna sapıkça yaklaştı. Minik çocuk, dehşetten son anda kurtarıldı. İşte ayrıntılar

Kayseri son dakika.. Develi'de sapık dehşeti

Tüm Türkiye minik Eylül Yağlıdere'nin tecavüz edilip öldürülmesi olayını konuşurken, "İdam edilsin" .. "Hadım edilsin" söylemleri ayyuka çıkmışken çirkin bir olay da Kayseri'nin Develi ilçesinde cereyan etti.

Suçüstü
Bugün sabah saatlerinde Develi'de yaşanan olayda Hüseyin Demirci isimli bir şahsın 6 yaşındaki bir erkek çocuğunu kimsenin olmadığı bir inşaat alanına götüdüğü görüldü. Çocuğun elinden tutarak inşaatın bodrum katına ilerleyen Hüseyin Demirci'yi görenler polise haber verdiler.

Develi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, gelen ihbara derhal cevap vererek olay malahine gittiler. Olay anında pantolonunu sıyırmış bir vaziyette görülen Hüseyin Demirci, derhal gözaltına alındı. 6 yaşındaki minik erkek çocuğu ise kontrol ve muayene edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

Halk ayaklandı
Olayı doyan Develi ilçe halkı, İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde toplanıp "İdam" yönünde sloganlar atarken, 6 yaşındaki minik çocuğa cinsel istirmarda bulunmak üzere olan 44 yaşındaki Hüseyin Demirci'nin cezasını kendileri vermek istediler. İlçeye gelen Çevik Kuvvet ekipleri, kurdukları etten bariyerler ile ilçe halkını sakinleştirmeye ve emniyet müdürlüğünden uzak tutmaya çalıştı.

Kayseri sapik develi sapik sapik huseyin demirci huseyin demirci develi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği