Kayseri Şeker'de seferberlik

Kayseri Şeker Fabrikası, randevulu söküm ve verimliliği artırmak için seferber oldu

Kayseri Şeker'de seferberlik

Şeker Pancarı tarımında randevulu söküm ve tesellümü yanında pancarda verimliliği ve şeker oranını artırmak için gece gündüz demeden çalışan Kayseri Şeker’in teknik ekibinin katıldığı 63.Kampanya hazırlık toplantısı düzenlendi.

Şeker pancarının ekiminden sökümü ve tesellümüne kadar yaklaşık olarak sekiz ay aralıksız olarak tarlada çiftçinin hizmetinde olan teknik personel ve ekim söküm çavuşlarından oluşan Kayseri şeker teknik ekibi, 63. Kampanya döneminde randevulu söküm ve tesellümünün başarılı şekilde yapılması hususunda seferber oldular.

63.Kampanya hazırlık toplantısı, Kayseri Şeker de görev yapan Ziraat Müdürleri,12 Bölge Müdürü, Bölge Şefleri, Bölge Mühendisleri ve Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdür Vekili Osman Canıtez’in de katılımıyla Kayseri Şeker sosyal tesislerinde yapıldı.

Kayseri Şeker çiftçilerinin Randevulu söküm programına uymaları halinde Türkiye’nin en başarılı tesellümü gerçekleştirmek suretiyle en yüksek geliri de elde edeceklerine dikkat çekildi.

Randevulu söküm ve tesellüm programında belirlenen hedeflere ulaşma konusunda; Kayseri şeker ailesi olarak Yönetimden çiftçisine, teknik ekibinden ve fabrika çalışanına kadar herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek için gayret içerisinde olduğu belirtildi.

Kayseri Şeker Şeker Fabrikası Şeker Pancarı Osman Canıtez
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı