Advert

Kayseri.. Mustafa Çelik'e ultimatom

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, iyice gözden düşmeye başladı. Çelik'in son hamlesi Kayserispor taraftarını da çileden çıkardı.

Kayseri.. Mustafa Çelik'e ultimatom

Kayseri'de gerek siyasi gerekse spor alanında sular yeniden ısınmaya başladı. Geçtiğimiz sezon Recep Mamur başkanlığındaki Kayserispor'a ve yönetimine sırt dönen, bu dönem ise Erol Bedir ve yönetimine destek veren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in son zamanlarda yeniden Recep Mamur ile yakınlaşmış olması dikkatlerden kaçmadı. Kayserispor taraftarı da bu konuya dikkat çekerek Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e ultimatom değerinde bir açıklama gönderdi.

Çelik'e isyan
Kayserispor taraftarının ortak bildirisi başlığı altında yayınlanan açıklamada, Kayserispor yönetimine, teknik heyet ve futbolcularına güvenin tam olduğu ifade edilerek, "Ligin 2. yarısının başlamasıyla Kayserispor'umuz inişli çıkışlı grafik çizse de çok değil daha 2 sezon önce ne durumda olduğumuz unutulmamalıdır. 2 Sezon evvel ligde kaldığımız puanla şu an ligin 21. Hafta puanımız arasında sadece 3 paun fark vardır ve bu bile bir başarıdır. Burda bize düşen yaptıklarıyla şehrin havasını değiştiren başta başkanımız Erol Bedir ve yönetimine daha sonra teknik hedef ve futbolculara sahip çıkmaktır.Biz onlara inanıyoruz ki bu takımın başarısını bizler kadar istiyorlar. Bir diğer hususta alınan beraberlik ve ya mağlubiyet belli bir güruh tarafından Kayserispor'u yıpratma çabasıdır. Malum güruhun şehrin şu anki Belediye Başkanı Mustafa Çelik'le olan yakınlaşmasını endişe ile izliyoruz. Yakınlaşmanın sebebi mevcut klüp başkanımızın yaptıklarını çekemiyor olabilirler mi? Sayın Çelik ne çabuk unuttu şu an yakınlaştığı isimler hakkında bi kaç ay evvel söylediklerini? Bu takım artık birilerinin oyuncağı değildir. Bunu herkes böyle bilsin" diyerek tepkilerini sert bir şekilde dile getirdiler.

Çelik istenmiyor
Kayseri Bülükşehir Belediyesi Meclis kararı ile Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mustafa Çelik, başkan olarak görülmek istenmiyor. Hemen her fırsatta Kayseri halkının ciddi eleştirilerini almasına rağmen, bu eleştirileri görmezden gelerek adeta Türkiye'nin en başarılı belediye başkanıymış gibi Kayseri sokaklarında boy gösteriyor olması da, esnafın canını son derece sıkıyor. Bu konuda yüzlerce hatta binlerce insan Mustafa Çelik'in yeni dönemde belediye başkanı adayı olarak gösterilmemesini talep ediyor.

Kayserispor Mustafa Çelik Mustafa Çelik Recep Mamur Mustafa Çelik Erol Bedir Kayserispor taraftarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu