Kayseri haber.. MHP son dakika.. Mehmet Özmen de açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi'nde eski belediye başkanı Mehmet Özmen yeniden sahaya iniyor. Mehmet Özmen hangi belediye başkanlığı için adaylığını açıkladı. İşte ayrıntılar

Kayseri haber.. MHP son dakika.. Mehmet Özmen de açıkladı

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri il teşkilatında hareketli saatler yaşandı. Daha önce Bünyan Belediye Başkanlığı görevi yürüten MHP'nin sıkı üyelerinden birisi olan Mehmet Özmen, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesinde yeniden sahaya indi. Geçtiğimiz süreçte de partisinden milletvekili adayı olan Mehmet Özmen, Melikgazi Belediyesi için aday adayı olduğu belirtildi.

Destek çok
MHP Bünyan Belediye Başkanlığı yapan ve partisinden milletvekili adayı olan Mehmet Özmen, Melikgazi Belediyesi için aday adayı olduğu belirtildi. MHP’de Kayseri’deki belediye başkanlıkları için her geçen gün aday adayı olan isim sayısı artıyor. En çok belediye başkanlığı için ismin öne çıktığı partide önemli isimlerde başkan aday adaylığı için başvuruyor. İşadamı Mehmet Özmen, deneyim ve birikimini halk için kullanmak amacıyla partisinden Melikgazi Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu. Özmen’in bu kararı ise, partide, yakın çevresinde ve iş dünyasında da olumlu karşılandı. Aday adaylığını açıklar açıklamaz büyük bir destek gören Mehmet Özmen, önümüzdeki günlerde aday adaylığı ile ilgili açıklama yapacak.

Mehmet Özmen kimdir?
1 Ocak 1970 tarihinde Kayseri'nin Bünyan ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul,Ortaokul ve Lise öğrenimini İlçe merkezinde tamamladı. 1990-1992 yıllarında Ankara ve Erzincan İllerinde Askerlik görevini ifa etti.1998 yılından itibaren Kayseri Tuana A.Ş.Yönetim Kurulu başkanlığını yürüten Özmen, halen Tuana'nın İşletmeciliğine devam etmektedir. 1998 yılından itibaren Kayseri Turizm İşletmecileri Derneği (KAYTİD) Yönetim kurulu üyeliği ve başkanlık görevinde bulundu. 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden aday olduğu Bünyan Belediye Başkanlığı’nı kazanarak göreve başlamıştır. 24 Haziran 2018 Genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri'den Milletvekili Adayı oldu. Öğrenim aldığı yabancı diller İngilizcedir. Evli ve İki çocuk babasıdır.

Mehmet Ozmen Kayseri Mehmet ozmen MHP Mehmet Ozmen kimdir Melikgazi Mehmet Ozmen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Galatasaray Bursa'da altın buldu
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği
Kayseri Şeker’den Tarla Günü Etkinliği