Kayseri Büyükşehir'den Emirgan şoku

Kayseri'nin Emirgan Parkı müdavimlerine kötü haber. Büyükşehir Belediyesi, artık Emirgan'ın çehresini tamamen değiştirecek.

Kayseri Büyükşehir'den Emirgan şoku

Kayseri'nin en işlek bulvarlarından birisi olan Sivas Caddesi üzerinde bulunan Emirgan Çay Bahçesi olarak bilinen Emirgan Parkı, halka sattığı ucuz yiyecek ve içecekler ile gerek dar gelirlinin gerekse emeklinin en uğrak yerlerinden birisi olmaktan çıkmak üzere.

Yine Çelik!
Prestijhaber internet sitesinde yayınlanan habere göre;  Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Emeklilerin uzun yıllardır sürekli gidip geldiği Emirgan Çay Bahçesini Köfteci olarak işletme kararı aldı. Kayseri'de uzun yıllardır emeklilerin ve ailelerin buluşma noktası olan Kayseri Emirgan Çay bahçesi, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik tarafından alınan kararla Emirgan Köftecisi olarak işletmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylarda da uzun yıllardır Kayseri Cumhuriyet Meydanında cafe olarak vatandaşlara hizmet veren Meydan Cafe yine Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenerek Meydan Döner olarak hizmete açılmıştı. Belediyenin yapmış olduğu bu çalışmalara vatandaşlar tarafından tepkiler var.

Çelik'e tepkiler çığ gibi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Meclis oylaması neticesinde getirilen Mustafa Çelik, göreve geldiği günden bu yana Kayseri halkının büyük bölümünden önemli tepkiler aldı ve almaya da devam ediyor. Adeta bulunduğu her ortamda huzursuzluğun baş mimarı olarak gösterilir hale gelen Mustafa Çelik, geçtiğimiz yıl Kayserispor ile ilgili gelişmelerde yine başrol oynamış, dönemin kulüp başkanı Recep Mamur ile mahkemelik duruma gelecek kadar soğuk bir savaşın içerisine girmiş, bunun uğrunda Kayserispor'daki görevini dahi bırakmıştı. Recep Mamur ile aradan 1 yıl geçmeden beyaz bayrak çekerek kamuoyunda savaşı kaybeden adam olarak gösterilen Mustafa Çelik'e Kayserispor taraftarı da ağır eleştirilerde bulunmuştu.

Kayseri Emirgan Parkı Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mustafa Çelik Emirgan Parkı Emirgan köftecisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza