Kayseri.. Büyükşehir'de FETÖ depremi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor Etkinlikleri A.Ş.'de flaş bir gelişme yaşandı. Genel Müdür Hüseyin İşlertaş'ın sağ kolu olarak bilinen şirket müdürü Ahmet Billor'un eşi Olcay Haberveren Billor'un FETÖ ile ilgili paylaşımları Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ni karıştırdı.

Kayseri.. Büyükşehir'de FETÖ depremi

(ÖZEL HABER) Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Mental yorgunluk" diyerek bir çok belediye başkanına istifa çağrısı yaptığı şu günlerde AK Partili Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nde de ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Spor Etkinlikleri A.Ş.'de Genel Müdür Hüseyin İşlertaş'ın isteği ile şirket müdürü olan Ahmet Billor'un eşi Olcay Haberveren Billor, sosyal paylaşım sitelerinden Facebook'ta kendisine ait olan hesaptan öyle paylaşımlar yaptı ki, yenilir yutulur cinsten değil.

Bayan Billor paylaştı
15 Temmuz 2016 günü yaşanan darbe girişimi ve sonrasında verilen onurlu mücadele ile Türkiye Cumhuriyeti'nde yeni bir destan yazılırken her fırsatta FETÖ ile mücadele ettiklerini ve belediye içerisinde FETÖ temizliği yaptıklarını ifade eden Mustafa Çelik ve ekibinin içerisinden önemli bir kişinin eşinin bunun aksini ifade eden paylaşımlarda bulunması şok etti.


15 Temmuz'a "Tezgah" dedi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in geçtiğimiz yıl "Belediye içerisinde ne FETÖ'cü ne de FETÖ sempatizanı var. Hepsini temizledik" şeklindeki açıklamalar halen hafızalardaki yerini korurken özellikle 29 Mayıs, 13 Temmuz ve 16 Temmuz tarihlerinde görenleri şok eden paylaşımlar yapan Spor Etkinlikleri A.Ş. şirket Müdürü Ahmet Billor'un eşi Olcay Haberveren Billor'un darbe girişimine inanmadığı, 15 Temmuz'un tezgah olduğunu ifade eden paylaşımlar yapması ve bu paylaşımlarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile hain terör örgütü FETÖ'nün lideri Fetullah Gülen'in yanyana olan fotoğraflarını paylaşarak "Doğru Afiş bu" şeklinde paylaşım yaptığı tespit edildi.


Uyarı gelince sildi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in belediye içerisinde en çok güvendiği isimlerden birisi olan Hüseyin İşlertaş'ın sağ kolu olarak addedilen ve şirket müdürlüğü yapan Ahmet Billor'un eşi Olcay Haberveren Billor'un Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğünü parçalamak isteyen ve dış mihrakların desteği ile Türkiye'de darbe girişimi yapan terör örgütü FETÖ ile ilgili paylaşımlarını kendisine yapılan telkinler sonrasında kaldırdığı da görüldü. 

OLCAY HABERVEREN BİLLOR'UN
PAYLAŞIMLARINI GÖRMEK İÇİN

TIKLAYINIZ


Aylar sonra..
Halen sosyal paylaşım sitesindeki hesabı açık olan Olcay Haberveren Billor'un bu paylaşımları sonrasında Kayseri Büyükşehir Belediyesi, üzerinden aylar geçtikten sonra ilginç bir karara imza attı. Hüseyin İşlertaş'ın Genel Müdür olarak görev yaptığı Spor AŞ'de Spor Koordinatörü olan Ahmet Billor, önce bu görevinden alındı ardından da Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ndeki görevinden... Ahmet Billor'un belediye ile ilişkisinin tamamen kesildiği ve bugüne kadar olan (Maaş, Tazminat vs) tüm alacaklarını da ay başında alacağı söyleniyor. 


Belediye sessiz!
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin bu yaşananlardan aylardır haberdar olduğu, hatta bazı belediye çalışanlarının BİMER ve CİMER aracılığı ile şikayette bulunduğu ve bunun üzerine soruşturma başlatıldığı iddiaları var. Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Ahmet Billor'un görevden alınması ile ilgili olarak kamuoyuna bir açıklama yapılmaması da son derece şaşkınlık uyandırdı. Ahmet Billor'un görevden alınma sebebi olarak eşinin yaptığı paylaşımlar mı, yoksa görevindeki başka bir ihmal veya suçtan ötürü mü olduğu ile ilgili Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin kamuoyuna yapacağı açıklama merakla bekleniyor. Ahmet Billor'un işten çıkarılması sonrasında nasıl tazminat sözü verildiği de soru işareti olarak kaldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ahmet Billor Ahmet Billor kimdir Olcay Haberveren Billor Hüseyin İşlertaş Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ Mustafa Çelik Kayseri FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
Galatasaray transfer haberi
Galatasaray transfer haberi