Kayseri Büyükşehir için Büyükkılıç

Mart 2019'da gerçekleştirilecek seçimlerde Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Mustafa Çelik'in yerine Memduh Büyükkılıç kesin gibi..

Kayseri Büyükşehir için Büyükkılıç

Türkiye'nin en önde gelen gündem maddelerinden birisi haline gelen Mart 2019 Yerel seçimler için belediye başkan aday adayları ve adayları belirlenmeye devam ediyor. Partilerde aday adaylığı için başvurular sona ermiş olsa da; Genel Merkez noktasında halen onaylanmayan ve açıklanmayan iller ve ilçe belediyelikleri var. Bunlardan birisi de Kayseri ve Kayseri belediyeleri..

Çelik olmayacak
Mehmet Özhaseki'nin Milletvekili olarak Ankara'ya gitmesinden sonra boşalan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna Meclis Kararı ile oturan Mustafa Çelik'in 2019 yılının Mart ayında gerçekleştirilecek Yerel Seçimler de, aday gösterilip gösterilmeyeceği konuşuluyordu. Kayseri siyasi kulislerinde her ne kadar yeniden aday gösterilmesi adına çaba sarfetse de Mustafa Çelik'in aday gösterilme ihtimali son derece düşük.

Kayseri halkından, seçmenlerden, AK Parti delegelerinden bir türlü geçer not alamayan, yaptığı hizmetleri anlatmaktan öte olan, birleştirici olmak yerine ayrıştırcı olan, Kayserispor camiasını karşısına alan mevcut Başkan Mustafa Çelik, adeta veda turları yaparken yerine de kimin aday gösterileceği de kesinleşmiş gibi..

Büyükkılıç ismi
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile arası son derece iyi olan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın 2019 Mart seçimlerinde Melikgazi Belediye Başkanlığı yerine Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterileceği artık yüksek sesle dilegetiriliyor. Memduh Büyükkılıç'ın aday gösterilecek olmasından ötürü son derece memnuniyet duyan AK Parti seçmeni ve Kayseri halkı, çalışkan bir kişinin görev başına gelecek olmasından dolayı oldukça umutlu ve mutlu.

Çelik nereye?
Her platformda çalışkanlığı ile takdir toplayan ve Kayseri Büşyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığına göz kırpan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı Kayseri spor camiası da istiyor. Mustafa Çelik'in ise bir ilçe için mi aday gösterileceği veya hiç mi aday gösterilmeyeceği ise belli değil!

Kayseri seçim Büyükşehir Mustafa Çelik Mustafa Çelik Memduh Büyükkılıç Kayseri Memduh Büyükkılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Juventus şampiyonluğunu ilan etti
Juventus şampiyonluğunu ilan etti
Ekrem İmamoğlu 3 kulübe destek verecek
Ekrem İmamoğlu 3 kulübe destek verecek