Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'ten mesaj var

Kayserispor taraftarı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in yapacağı hamleyi bekliyordu. Mustafa Çelik, bugün öyle bir açıklama yaptı ki.. İşte ayrıntılar..

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'ten mesaj var

Spor Toto Süper Lig'de ekonomik sıkıntılar içerisinde olan Kayserispor'da yönetim kurulu, seçimli genel kurul kararı alırken, Kayserispor'a gönül veren taraftarlar kazan kaldırırken, bazı milletvekilleri ve işadamları destek sözü verirken Kayseri Valisi Süleyman Kamçı ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'in yapacağı açıklama merakla bekleniyordu. 

Dalga geçer gibi
Günün ilk saatlerinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki'nin "Kayserispor sahipsiz değildir" açıklaması ile umutlanan Kayserispor taraftarı, gün boyu Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'ten açıklama beklerken, Çelik farklı bir açıklama ile kamuoyunun önüne çıktı. Binlerce Kayserispor taraftarı, Mustafa Çelik'in Kayserispor ile ilgili yapacağı açıklamayı ve atacağı adımı merakla bekliyordu. Ancak Çelik, adeta hiçbir şey olmamış gibi ve umursamaz bir tavırla farklı bir noktaya dikkat çekmeye çalıştı. Kayserispor taraftarının "Destek yoksa oy da yok" dediği Mustafa Çelik, Kayserispor'a değil ama Kayseri'ye yaptığı hizmetleri anlatan bir paylaşım yaptı.

Altgeçit tanıttı
Geçtiğimiz günlerde Kayseri'ye gelerek toplu açılış gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hizmete sunduğu yerlerden birisi olan çevre yoldaki alt geçit ile ilgili videolu açıklama yapan Mustafa Çelik, "Kesintisiz trafiği sağlamak istiyorduk. Son derece estetik, güvenli ve konforlu bir şekilde yolları yaptık. Estetik ve fonksiyonel prensibini uyguladık. Buradaki güzelliği görüyorsunuz. Trafik güvenli ve kesintisiz akıyor. Yeşillenme ve ağaçlandırmayı da ihmal etmiyoruz. Hem yol yapıyoruz, hem yaya yolu yapıyoruz, hem de yeşillendirmeyi ihmal etmiyoruz.  İnşallah hedefimiz önümüzdeki dönemde DSİ ile Stadyum kavşağı arasını yapmak" dedi.

Çelik'in icraatı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, "Özellikle altını çizerek söylemek istiyorum ki, sadece 3.5 yılda 14 tane katlı kavşak yaptık. Bu güzellikleri şehrimize yaşatmaya devam edeceğiz. Sürat yapılmasın, hız yapılmasın. Trafik kurallarına uyulmasını rica ediyorum" diye paylaşımda bulundu.

Kayseri Buyuksehir Belediyesi Mustafa Celik Kayserispor Mustafa Celik altgecit Kayseri Buyuksehir Kayserispor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni askerlik sistemi açıklandı.İşte flaş gelişme
Yeni askerlik sistemi açıklandı.İşte flaş gelişme
Kemal Özdeş mağlubiyeti yorumladı
Kemal Özdeş mağlubiyeti yorumladı