Kara Sevda Dizisi Sinema Filmi Olacak

Ekranlarda fırtına gibi esen Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrollerini oynadığı Kara Sevda Dizisi, 2018 yılında beyaz perde de yerini alacak.

Kara Sevda Dizisi Sinema Filmi Olacak

Yönetmenlik konusunda kendisii geliştiren Burak Özçivit, Kardeşim Benim 2 filminin ardından yep yeni bir proje için kolları sıvayacak. Ama bu proje renkli ekrandan beyaz perdeye taşınacak.

Oyunculuğunun dışında yönetmenlik ve film yazarlığı özelliklerini de kendine ekleyen Burak Özçivit, 2 sezonun ardından final yapan Kara Sevda Dizisini sinemaya taşıma konusunda karar aldı. Kardeşim Benim 2'nin çekimlerini sürdüren Burak Özçivit'in 2018 yılı planlamasında Kara Sevda Filmi var.

Tam 74 bölüm yayınlanan ve başrollerinde Burak Özçivit (Kemal), Neslihan Atagül (Nihan), Kaan Urgancıoğlu (Emir), Zerrin Tekindor (Leyla), Melisa Aslı Pamuk (Asu), Kerem Alışık (Ayhan), Burak Sergen (Galip), Orhan Güner (Hüseyin), Neşe Baykent (Vildan), Barış Alpaykut (Ozan), Zeyno Eracar (Fehime), Hazal Filiz Köse (Zeynep), Rüzgar Aksoy (Tarık), Çağla Demir (Banu), Nihan Aşıcı (Yasemin) gibi isimlerin bulunduğu Kara Sevda Dizisi'nin sinemaya uyarlanması planlanıyor. Yönetmenlik ve yazarlık özellikleri de bulunan Burak Özçivit'in 2018 yılında bu diziyi sinemaya uyarlamayı planladığı iddia edildi. 

Hali hazırda Kardeşim Benim 2 için çekimlerini sürdüren Burak Özçivit'in 2018 yılına kadar herhangi bir dizide yer almayacağı ve gelecek yılda Kara Sevda'nın sinema çekimleri için kamera ardına geçeceği söylentisi dillendirilmeye başlandı. 
Planlamanın gerçeklik boyutu ve hayata geçiş evresiyle ilgiliyse net bir bilgi ancak Burak Özçivit'in açıklamasıyla netleşecek.
 

Kara Sevda Dizisi Burak Özçivit Kara Sevda Burak Özçivit Kardeşim Benim Burak Özçivit Kara Sevda'yı çekecek Kara Sevda Dizisi film olacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
leyla     2018-01-17 coxxx ela olr amin allahimmm
Kemal Soydere     2017-09-07 Geliyorum
Şirin Şirin     2017-07-24 I CHOOSE LOVE:))
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum