Advert

Kapalı Kale Derneği Başkanı Dirgenali: Gölge etmesinler

Kayserispor Kapalı Kale Taraftar Derneği Başkanı Ahmet Dirgenali, sarı kırmızılı takımın başarısının gölgelenmek istendiğini söyleyerek, "Gölge etmesinler yeter" dedi

Kapalı Kale Derneği Başkanı Dirgenali: Gölge etmesinler

Kayserispor Kapalı Kale Taraftar Derneği Başkanı Ahmet Dirgenali, taraftarlar olarak her zaman sarı kırmızılı takımın yanında yeraldıklarını ve bunu da devam ettireceklerini açıkladı.

"Alay etmesin"
Kapalı Kale Taraftarlar Derneği Başkanı Ahmet Dirgenali, "Kayserispor eski Başkanı tarafından kulübe haciz gönderdiği haberleri ile şok olmuştuk. Kayserispor, Süper Ligdeki bütün kulüplerde olduğu gibi borç ve ödeme sıkıntısı çekerken, bir darbede kendi içimizden gelmesi bizleri üzmüştü, ama eski Başkan Recep Mamur'un taraftarlara yönelik sözleri bizleri daha da yaraladı. Başkan, hiçbir zaman para ve alacak peşinde olmadım diyor. Para ve alacak peşinde olmayan adam en yüksek faiz oranı ve şimdi kurdan iddia ettiği alacağını tahsile uğraşır mı? Bu Kayserispor taraftarının, sarı kırmızılı renklere gönül veren camianın aklıyla alay etmektir” dedi.

"Gölge etmesin"
Dirgenali, “Keşke Mamur’un Kayserispor sevdası ağır bassaydı da, zor günlerde takıma daha çok destek verseydi. Alacağı varsa dahi bu şehir için, sarı kırmızı için vazgeçtiğini açıklasaydı. Kulübün daha da iyi yerlere gelmesi için çabalasaydı. Bunu yapmıyor, bari yapanlara gölge etmesin" diye konuştu.

Destek çağrısı
Kapalı Kale Tribün lideri Dirgenali, “Kayserispor camiasının taraftarının sosyal medya aracılığı ile bir ve beraber olmasından dolayı böyle bir açıklamanın yapıldığını düşünüyorum. Bu zor günlerde topyekûn Kayserispor’umuza sahip çıkmamız lazım” dedi.

Kayserispor Ahmet Dirgenali Kapali Kale Dirgenali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı
Galatasaray - Trabzonspor maçı taraftar sayısı