Advert

Kanatsız Kuşlar 30.yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Perşembe akşamları ATV ekranında yayınlanan Kanatsız Kuşlar’ın merakla beklenilen 30.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kanatsız Kuşlar 30.yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Perşembe akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Kanatsız Kuşlar’da işler karışıyor. Peki, 30.yeni bölümde neler yaşanacak?
Kanatsız Kuşlar dizisi 30.yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. 

30. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?
ATV ekranlarında yayınlanan dram yüklü dizi Kanatsız Kuşların merakla beklenen 30. bölüm fragmanı sonunda yayınlandı. Dizin hayranları yeni bölüm fragmanını meraklar beklerken, fragmanda ciddi olaylar yaşanıyor. Zeynep ve Onur aile yemeğindeyken evlenmek istediklerini söylüyor. Bu durumda herkes memnun oluyor. Diğer yandan Muzaffer’in Nefise’ye olan aşkını anlattığı romantik sahneler ekrana geliyor. Tuba’nın yaptıkları ise Muzaffer’in canına tak ediyor ve onu evden yaka paça atıyor. Ahmet intikam hırsı ile Cemre’yi oyuna getiriyor. Sırf Zeynep’ten intikam almak amacıyla Talat ile iş birliği yaparak Cemre’yi oyuna getiriyor. Ahmet’in aracının içinde Cemre’yi gören Zeynep ise çığrından çıkıyor.

Emre ise büyük bir hesaplaşma Muzaffer ile yaşıyor. Muzaffer , Nefise ve çocuklarla mutlu bir yuvada yaşama hayaline Emre’yi bir türlü ikna edemiyor. Nefise ise Kemal’in eline iyice düştüğü görülüyor. Kemal ile buluşan Nefise ; ona Emre’nin yanında çalışmamasını istediğini söylüyor. Fakat Kemal bu durumu kendi lehine kullanmak için Nefise’yi tehdit ediyor. Nefise’ye ‘’ Emre’nin senin çocuğun olmadığını söylerim’’ dediğinde kadıncağız şok oluyor. Bu gerçeği Kemal’in öğrendiğini anlayan Nefise’nin ne yapacağı merak konusu.

Kanatsız Kuşlar 30.yeni bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 30.yeni bölüm Kanatsız Kuşlar 30.fragman Kanatsız Kuşlar Kanatsız Kuşlar 30.bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu