Kanatsız Kuşlar 18. bölümde Muzaffer'den Nefise'ye büyük oyun

Başrollerini Melis Tüzüngüç, İbrahim Ümit Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al’ın paylaştığı Kanatsız Kuşlar dizisinin 18.bölüm fragmanı yayınlandı.

Kanatsız Kuşlar 18. bölümde Muzaffer'den Nefise'ye büyük oyun

 

Reyting sıralamasında ikincili kimseye kaptırmayan dizi Kanatsız Kuşlar’ın yayınlanan 18.bölüm fragmanın da işler karışıyor. Diğer yandan geçen yayınlanan 17. son bölümde Adliye önüne getirilen Mert, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Yaşanan bu olaydan sonra Muzaffer’in çocuklara ve özellikle Cemre’ye olan tavrı herkesi korkutur.

Nefise’nin Muzaffer’e karşı kendilerini savunamadığını düşünen çocuklar tepki gösterir. Islahevine getirilen Emre, Behzat’ın ölüm tehditlerinden kendisini korumaya çalışır. Yaşanan olaylar Zeynep ile Onur’un aşkını iyice zora sokmuşken Ceylan’ın kışkırtmalarıyla Onur, Ahmet’in karşısına çıkar.

Bu kez aralarındaki kavga, hiç beklenmedik bir şekilde sonlanacak ve ikisini de hayatın kıyısına getirecektir. Bebeğini kaybeden Tuba, Muzaffer’e yakınlaşabilmek için yeni bir oyuna başvururken, öğrendiği büyük sır herkesin hayatında fırtına kopartacaktır. 

Kanatsız Kuşlar Konusu
Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor. 

Kanatsız Kuşlar 18. Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Linke Tıklayınız

Kanatsız Kuşlar 18. bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar fragmanı yayınlandı Kanatsız Kuşlar 18. bölüm Kanatsız Kuşlar Kanatsız Kuşlar Nefise Kanatsız Kuşlar yeni bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor