Kanatsız Kuşlar 12. bölüm fragmanı İzle

ATV ekranlarının merakla izlenen dizisi Kanatsız Kuşlar her Perşembe ekranlarda ki yerini almaya devam ediyor. Peki, dün akşam yayınlanan 11. bölüm sonrası merak edilen 12.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanatsız Kuşlar 12. bölüm fragmanı İzle

Dün akşam yayınlanan yeni bölümde yine heyecan doruktaydı. Diğer yandan merakla beklenen 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefise ile gizlice evlenen Muzaffer, herkesin içinde evlendiklerini itiraf edince olanlar oldu. Nefise'nin oğlu Emre bu duruma büyük tepki gösterdi. Annesi Nefise ile kavga eden Emre büyük bir tepki koyarak orayı terk edince Nefise yıkıldı. Diğer taraftan Onur'un Zeynep'e olan aşkı bitmek bilmezken Zeynep'in de ona ilgi duyması Ahmet'i epey sinirlendirmiş çareyi Zeynep'in ailesini kendi tarafına çekmekte bulmuştu. 
 

KANATSIZ KUŞLAR 11. BÖLÜMDE YAŞANANLAR
Nefise, Muzaffer’e tüm gerçeği açıklamak üzereyken beklenmeyen bir gelişme yaşanır. Nefise, Muzaffer'e tüm gerçeği açıklamak üzereyken beklenmeyen bir gelişme yaşanır. Azime ve Nefise arasında gizli şeyler döndüğünden şüphelenen Tuba, tehlikeyi göze alarak Azime'yi köşeye sıkıştıracak bir ipucu yakalamayı başarır. Ahmet, Zeynep'e evlilik konusunda baskı yapar. Zeynep ise Ahmet'in tavrı karşısında onunla olan bağını tamamen koparmaya karar verir. Zeynep'in Onur'la yakınlaştığını öğrenen Emre ise ablasına bu konuda çok sert çıkar. Muzaffer'in oğlu Mert, nihayet eve getirilmiştir. Küçük Aysun ise Mert'in gelişi ile derin bir yalnızlığın içine düşer. Annesi Nefise ile aralarında aşmaları gereken büyük, bir o kadar da dramatik bir sınav başlar. Nefise, bir yandan Mert ile ilgili hesap edemediği çeşitli zorluklar yaşarken, bir yandan da küçük kızı Aysun'la sorunlarını çözmeye çalışır. Muzaffer ise Nefise ile evlendiklerinden bu yana ilk kez baş başa kalacakları bir geceye başlarken, yaşayacakları sürpriz ikisini de şok edecektir. Kanatsız Kuşlar 12. yeni bölümüyle 7 Eylül Perşembe saat 20.00'de ATV'de.

Kanatsız Kuşlar Kanatsız Kuşlar 12.bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar 11.bölümde neler yaşandı Kanatsız Kuşlar fragmanı Kanatsız Kuşlar izle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı