Kanatsız Kuşlar 10. Bölümde Sırlar Açığa Çıkıyor

ATV’nin merakla takip edilen dizileri arasında reyting sıralamasını her hafta birincilikle tamamlayan Kanatsız Kuşlar’ın 10. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kanatsız Kuşlar 10. Bölümde Sırlar Açığa Çıkıyor

Perşembe akşamları ekranlarda ki yerini alan dizi en son 9. bölümü ile ekranlarda ki yerini almasının ardından araştırılan 10. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Koliba Film’in Atv için hazırladığı Kanatsız Kuşlar yeni bölümü 17 Ağustos Perşembe akşamı tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam edecek.

9. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.
Yayınlanan son bölümde Muzaffer’in arabasının çalınmasıyla malikanedeki herkes telaşlanır. Zeynep’le Nefise’nin arabayı çalan kişinin Emre olduğunu anlaması ise onları iyice köşeye sıkıştıran nokta olur. Diğer yandan Zeynep ile Onur’un samimi halleri Zerin’i tedirgin eder. Çünkü Zerrin’in kafasında Onur için bambaşka biri vardır. Diğer yandan Zeynep, Ahmet'in kararıyla şoka uğrarken Nefise, Emre ile ilgili yıkıcı haberi öğrenir. 

"Sen bu evin hanımı olabilirsin ama senin çocukların burada sığıntı!" diye başlayan 9. bölüm "Herkes haddini bilsin!" şeklinde devam ediyor. Muzaffer ile evlenen Nefise çocuklarını da evine getiriyor. Çocuklarının istenmediğini düşünen ama inanmak isteyen Nefise yine üzülüyor. Kırılan çerçeveyi küçük kızın üstüne atan birinden tutun da evin hanımı olarak görülmesine rağmen çocuklarını o evde istemeyen bir adam ya da görümce düşünün. Diğer yandan Zeynep'in herkese ümit vermesi ve olayların daha da içinden çıkılmayacak bir hal almasına sebep olur.

Kanatsız Kuşlar 10. Bölüm Kanatsız Kuşlar 10. Bölüm Fragmanı Kanatsız Kuşlar Kanatsız Kuşlar Fragmanı Kanatsız Kuşlar 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Kanatsız Kuşlar Muzaffer Kanatsız Kuşlar Nefise Kanatsız Kuşlar 11. Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum