Advert

Kalp Atışı neden final yapıyor

Başrollerinde Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in yer aldığı dizi Kalp Atışı final kararı aldı. Peki, sevilen dizi neden final yapıyor?

Kalp Atışı neden final yapıyor

Pazar akşamları Show TV ekranında yayınlanan Kalp Atışı dizisi 28. bölümüyle ekrana veda edecek. Cuma günleri başlayan ve reytingleri düştüğü için geçtiğimiz Pazar gün değiştiren yapım, 28 Ocak Pazar akşamı final bölümü ile son kez yayınlanacak. Dizinin yapımcısı MF Yapım, Instagram'dan final kararını "Her şey böyle başlamıştı... Bir masalın daha sonuna geldik. Kalp Atışı 28 Ocak Pazar akşamı final bölümü ile son kez Show TV ekranlarında olacak. Emeği geçen ve bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürler." sözleriyle duyurdu.

KALP ATIŞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kalp Atışı'nın 27. bölümünde; Yılbaşı yemeğinde yaşanan olay sonrası doktorların korkusu iyice artar. Ali Asaf’ın hastanedeki varlığının devamı üzerinden başlayan cepheleşme ise en çok Sinan’ın hoşuna gitmektedir. Bu durumdan yararlanarak Ali Asaf ve Eylül’ü hastaneden uzaklaştırmak için yönetim kurulunu toplama kararı alan Sinan’ı ise Sultan’ın sinsi planı durdurur. Ali Asaf bir anda ortaya çıkan Sultan’dan şüphelenmeye başlamıştır.

Ama bu şüpheleri Selim’in telkinleri ve ortaya çıkan sürpriz şüpheli ile biraz da olsa dağılır. Samo ve Alp ise hastaneye gelen bir pop yıldızının aşk hayatını organize etme telaşına düşerler. Eylül trafik kazası sonucu gelen bir ailenin sırlarla dolu hayatlarına dokunmaya çalışıp; öfkeli olduğu babasına karaciğerinden bir parça vermesi için ailenin oğlunu ikna etmeye uğraşır. Ancak Eylül’ün asıl büyük sınavı annesinin intiharından önce yazdığı mektubun İpek tarafından kendisine verilmesiyle başlar.

Kalp Atışı neden final yapacak Kalp Atışı Kalp Atışı 28.bölümüyle final yapıyor Kalp Atışı final Kalp Atışı final nedeni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu