Kalp Atışı 15. Bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerini Öykü Karayel ile Gökhan Alkan’ın paylaştığı Kalp Atışı’nın 15.bölümfragmanı yayınlandı.

Kalp Atışı 15. Bölüm fragmanı yayınlandı

Her Cuma Show TV ekranında izleyicisiyle buluşan dizi Kalp Atışı’nın merakla beklenen 15.bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanın da Kızı Bahar’ın ölümünden sorumlu tuttuğu, Doktor Eylül’e nefret dolu olan Doktor Sinan bu durum yüzünden Ali Asaf ile karşı karşıya gelirken, Ziyanur’un ölümünden sonra yöneticisiz kalan hastanesine Doktor Eylül’ün ortak olacağını öğrenince büyük şaşkınlık yaşayacak. Kazadan sonra bacakları giderek hissizleşen Eylül ise Ali Asaf’ın desteği ile bu durumu atlatmaya çalışacak.

Kalp Atışı 14. Bölümde Yaşananlar:
Doktor İpek, hastaneye tanınmaz bir halde getirilen hastanın annesi olduğunu sonradan fark etmiş ve onu Doktor Eylül’e emanet etmişti.  Bu durum iki kardeşinin gelgitli ilişkisini düzene sokarken, dizinin sempatik çifti Esma ile doktor Alp sonunda sevgili olmuştu.

Sürekli olarak başı dönen Alp, durumundan şüphe duyarak en sonunda emar (MR) çektirmiş ve beynin de tümör olduğunu öğrenmişti. Eylül’e babaannesi ie gerçekleri anlatmaya hazırlanan Ali Asaf, onu olayların yaşandığı yere Marmaris’e götürme kararı vermişti. İkilinin yolda geçirdikleri kaza ise çok büyük hasarlara yol açmasa da sonrasında Eylül’ün bacaklarına hissizlik vermeye başlamıştı.

Eylül’ün daha önce yaptığı evlenme teklifini kabul etmesini ile büyük bir sevinç yaşayan Ali Asaf, babası Ziya Nur’un kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesi ile birlikte tam bir yıkım yaşamıştı.

Kalp Atışı 15. Bölüm fragmanı izlemek için linke tıklayınız:

Kalp Atışı 15. bölüm fragmanı Kalp Atışı 15. fragman Kalp Atışı Kalp Atışı fragmanı Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı Kalp Atışı Eylül Kalp Atışı Ali Asaf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor