Kalbimdeki Deniz 38. bölüm fragmanı yayında

Fox Tv ekranının sevilerek yakından takip edilen dizisi Kalbimdeki Deniz 38.bölüm fragmanı yayınlandı.

Kalbimdeki Deniz 38. bölüm fragmanı yayında

Başrollerinde Kutsi ve Özge Özberk’in yanı sıra Aydan Şener (Mustafa’nın Annesi Zahide), Kıvanç Kılınç (Artun), Deniz Gökçer (Güzin), Yeşim Ceren Bozoğlu: (Fikriye Yılmaz), Sebahat Kumaş: (Diyar Sarıkaya), Batuhan Ekşi: (Mustafa Tarhan), Hazal Adıyaman: (Ece Öztuna), Devin Özgür Çınar: (Hülya Aksal), Hakan Eratik: (Alihan Öztuna), Hakan Vanlı: (Nejat Aksal), Levend Yılmaz: (Mehmet), Hülya Şen: (Nurşen), Evren Erler: (Şirzat), Nazlı Pınar Kaya: (Figen Yılmaz), Güzin Usta: (Cemile Şahin), Sercan Gülbahar (Civan Sarıkaya), Emre Yanık (Kerem Can)isimlerinden oluşuyor.

Diğer yandan yayınlanan 38.bölümde Alihan’ın sürekli evine gelerek kendisini ve Deniz’i tehdit etmesine daha fazla tahammül edemeyen Mirat, Alihan ile yapacakları büyük bir kavga sonucu Alihan’ı evden kovacak. Bu durumu hazmedemeyen Alihan ise tutacağı adamlarla Mirat’a öldüresiye bir dayak attıracak.

Bu kavga sonucunda ise Alihan Mirat’ı öldürme teşebbüsünden gözaltına alınırken Deniz’de suça teşvik gerekçesiyle Alihan ile birlikte hapse atılacak. Fikriye’nin gün geçtikçe iyiye giden sağlığı Mirat’a olan aşkını yavaş yavaş hatırlamasına neden olacak ve bu durum Turgut’un hiç hoşuna gitmeyecek. Yaptığı kötülükler ile herkesi kendinden uzaklaştıran Hülya ise farkında olmadan kendisi için intikam planları kuran Şebnem’in eline düşecek. Mirat’ın öz babası olduğundan şüphelenen Joshep diğer adıyla Fatih Mirat’ın evine ipucu aramaya girdiği sırada yakalanacak. Mustafa kendisi ile tamamen barışmak isteyen annesini evden kovacak.

 

Kalbimdeki Deniz 38. bölüm fragmanı Kalbimdeki Deniz 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı Kalbimdeki Deniz 38. Kalbimdeki Deniz yeni bölüm Kalbimdeki Deniz fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı