Kadınların en çok sevdiği 4 seks pozisyonu

Birçok kadının çok sevdiği fakat dile getiremediği 4 seks pozisyonunu erkekler için araştırdık. İşte merak edilen o pozisyonlar...

Kadınların en çok sevdiği 4 seks pozisyonu

Her erkeğin en çok istediği şeydir partnerini memnun etmek ve onu zevkin en üst doruklarına çıkartmak. Peki, erkekler yatakta partnerini memnun etmek için ne yapmalı.

Cinsel ilişkinizi doruklarda yaşamak için ilk olarak partnerinizin hangi pozisyondan daha çok zevk aldığını öğrenmeniz gerekir. Ve işte erkeklerin en çok merak ettiği kadınların en çok sevdiği seks pozisyonları.

Partnerinizi cinsel anlamda mutlu edebilmek için birazdan vereceğimiz önerilere muhakkak göz atın. Çünkü seks sırasında kadınlar bu pozisyonlara bayılıyorlar ve asla hayır diyemiyorlar.

Erkek üstte pozisyonu 
Diğer adıyla misyoner pozisyonu olarak bilinen erkek üstte pozisyonu, kadının altta olduğu ve sırt üstü uzandığı pozisyon şeklidir.  Kadınlar cinsel ilişki sırasında bu pozisyonu çok seviyor. 

Mastery pozisyonu
Yüz yüze olmayı sevenler ve daha samimi olmak isteyen kadınlara göçre bu poziyon oldukça keyfili oluyor. mastery pozisyonunda erkekler ellerini arkaya atıyor, kadınlar ise ellerini partnerimin omzuna koyarak bacaklarını erkeğin beline sarıyor. Yüz yüze  olabildiğiniz bu pozisyon cinsel birlikteliği daha romantik hale getiriyor.

Kadın üstte erkek altta
Bu pozisyonda kadınlar daha çabuk orgazma ulaşıyor dolayısıyla da cinsel birliktelikten daha fazla keyif alıyorlar.

Köpekleme pozisyonu
Kadınlar cinsel birliktelik sırasında yüz yüze olmaktan daha fazla hoşalanırlar.  Köpekleme pozisyonu erkek için favori bir pozisyon olsa da kadın için durum pekte öyle değildir.

Bu pozisyonda kadın kanepeden destek alarak dizleri üzerinde durur.  Erkek ise kadının belinden kavrayarak cinsel birlikteliği gerçekleştirir.

Erkek üstte pozisyonu Mastery pozisyonu Kadın üstte erkek altta Köpekleme pozisyonu Kadınların en çok sevdiği seks pozisyonları Kadınlar için seks pozisyonları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı