Kadın Dizisi / 42.bölümde olay var

Ekranların reyting rekortmeni dizilerinden olan Kadın dizisinde 42.bölüm fragmanı yayınlandı. Arif öldü mü, Arif kimi vurdu veya Arif vuruldu mu? Bahar ile Sarp arasında neler olacak

Kadın Dizisi / 42.bölümde olay var

Kocasının öldüğü haberini aldıktan sonra çocuklarıyla zor bir süreç geçiren Bahar, Sarp’ın yaşadığını öğrenmesi üzerine dizide son derece önemli gelişmeler yaşanmaya başlandı. Sarp’ı karşısında görünce şok geçiren Bahar, ailesinin ve arkadaşlarının Sarp’ın yaşadığını bilip kendisine söylememelerine ayrıca çok sert tepkiliydi.

Peki sevilerek izlenen kadın dizinin 42. Bölümünde izleyicileri neler bekliyor? Bahar'ın üvey babası Enver beyin Arif’in kahvehanesine gitmesiyle farklı bir tablo ortaya çıktı. Arif’in orada olmayışı izleyicileri merak içinde bırakmıştı. Sarp’ın düşmanı olan Nezih Beyin adamları Arif’e zarar mı verdi? Arif ölecek mi? Bununla ilgili yayınlanan 42.bölüm fragmanında net bir görüntü verilmese de Sarp ile Bahar arasında yaşananların ön plana çıkması için senaristin Arif'i diziden çıkartacağı tahminlerinde bulunuluyor. 

Sarp, Bahar'a dönecek mi?
İzleyicinin merakla cevabını beklediği sorulardan birisi. Sarp Bahar’a dönse de Bahar kendisine yapılan ihaneti nasıl affedecek? 42. Bölümde barışmayacaklar. Öte yandan Pırıl Sarp’ı kaybetmemek için Şirin’e o malum foroğrafları verecek ve Sarp Pırıl’a karşı uzaklaşacak. İşte merak uyandıran 42. bölüm fragmanı..

Arif öldü mü Arif kimi vurdu Arif vuruldu mu Kadın dizisi Arif Kadın dizisi Sarp Bahar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Juventus şampiyonluğunu ilan etti
Juventus şampiyonluğunu ilan etti
Ekrem İmamoğlu 3 kulübe destek verecek
Ekrem İmamoğlu 3 kulübe destek verecek