Kabinenin ikinci bakanı Ruhsar Pekcan oldu

Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun ismi beklenirken Ticaret Bakanı olarak atanan Ruhsar Pekcan aslen nerelidir, Ruhsar Pekcan kimdir, kaç yaşında, evli mi? İşte ayrıntılar

Kabinenin ikinci bakanı Ruhsar Pekcan oldu

Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ticaret Bakanı olarak atanan Ruhsar pekcan'ın kim olduğu merak uyandırdı. İş dünyasının yakından tanıdığı Ruhsar Pekcan, 1958 doğumlu. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Fakültesi mezunu olan Ruhsar Pekcan, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Fakültesi'nde Yüksek lisans yapmıştır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı olan Ruhsar Pekcan, 32 yıldır aktif olarak iş hayatında yer alıyor. Altyapi sektöründe faaliyet gösteren firmada Genel Koordinator; Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuş ve halen Karon Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.-İstanbul şirketinde CEO olarak görev yapmakta olup, DEİK Türkiye Suriye İş Konseyi Başkanlığını yürütmektedir.

2005 Yılında Karon'un CEO'su olan Ruhsar Pekcan, çeşitli projelerle, Kazakistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Lübnan, Suriye, Libya, Sudan, Yemen, Yunanistan, Romanya, Bulgaristan, İspanya, Hırvatistan, Çin Hindistan ile aktif olarak ticaret yapıyor.

Ruhsar Pekcan kimdir Ruhsar Pekcan evli mi Ruhsar Pekcan nereli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fetullah Gülen yakalandı mı. İbrahim Kalın açıkladı
Fetullah Gülen yakalandı mı. İbrahim Kalın açıkladı
Kayserispor’a ceza
Kayserispor’a ceza