İzel Neden Albüm Yapmadığını Sonunda Açıkladı

Uzun süredir müzik dünyasında görülmeyen İzel, neden albüm yapmıyorsun diye sonran hayranlarına sosyal medyadan içini döktü.

İzel Neden Albüm Yapmadığını Sonunda Açıkladı

Bir dönemin efsane isimlerinden olan ve uzun süredir müzik piyasasına adım atmayan İze’in geçtiğimiz aylarda kilolu görüntüleri ortaya çıkmış ve bu görüntüler sosyal medyaya da İzel sevenler tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılanmıştı.

Bir müddet sonraki şarkıcı İzel’in depresyona evde kendi saçların kestiği de çıkan söylentiler arasında yer almıştı.
Uzun süredir piyasada görünmeyen İzel özel bir gazetede yer alan habere göre; neden albüm yapmadığını soran takipçilerine sosyal medya üzerinden sitem ederek “Ben 6 yıldır albüm yapmak için debeleniyorum” yanıtını verdi.
Sosyal medya üzerinden takipçilerine içini döken İzel, paylaşımına şu cümlelerle devam etti; “Ben 6 yıldır albüm yapmak için debeleniyorum. Yoksa en sevdiğim işi yapmak ve en sevdiklerimle paylaşmak istemez miyim? Bazı olaylar oluyor ki pes etmekten, beklemekten başka çareniz kalmıyor.

Düşünün işinizi çok seviyorsunuz ve birileri sizi kafese kapatıp bunu engelliyor. İşte bu yüzdendir ki kendimi bırakmaktan başka çare kalmıyor. Bırakmıyorlar. Üstelik burada çok küçük bir kısmını paylaşabiliyorum. Söz o tokadı önce kendime sonra beni bitirmeye çalışanlara atacağım."

İzel Kimdir?

1969 Yalova doğumlu olan şarkıcı İzel, eğitim hayatını İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Türk Müziği bölümünden mezun olarak tamamladı.

Müzik hayatına ilk kez İzel-Çelik –Ercan grubu ile adım atan şarkıcı sonraki yıllarda da, İşte Yeniden, Adak, Hasretim, Yok Yere, Bir Küçük Aşk gibi efsane parçalarını müzikseverlerle buluşturdu.

izel izel yaşıyormu izel neden albüm yapmıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı