Advert

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı belli oldu

Türk siyasi tarihinin yeni partisi İYİ PARTİ'de 8 il başkanı daha belli oldu. Kayseri İl Başkanı kim oldu? Bursa İl Başkanı, Balıkesir İl Başkanı, Elazığ İl Başkanı, Çorum İl başkanı.. İşte yanıtı

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı belli oldu

Türk siyasi hayatına yeni bir nefes olarak katılan ve son zamanlarda büyük trend yakalayan İYİ Parti'de il çalışmaları devam ediyor. İYİ Parti Teşkilat işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, 8 ilde daha çalışmaların gerçekleştirildiğini ve kurucu il başkanlarının belli olduğunu açıkladı.

52 İl Başkanı belli oldu
Yazılı bir açıklama yapa İYİ Parti Teşkilat işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Adana, Balıkesir, Bursa, Çorum, Elazığ, Kayseri, Ordu ve Tokat'ta kurucu il başkanlarının belli olduğunu ifade etti. Koray Aydın, "Yürütülen titiz araştırma, istişare ve görüşmeler sonucu partimizin Adana, Balıkesir, Bursa, Çorum, Elazığ, Kayseri, Ordu ve Tokat illerinin Kurucu İl Başkanları belirlenmiş; resmi görevlendirme ve yetkilendirme işlemleri tamamlanmıştır. Görevlendirilen 8 kurucu il başkanımızla birlikte bu güne kadar görevlendirilen toplam İYİ Parti Kurucu İl Başkanı sayısı 52’ye ulaşmıştır" dedi.

Yönetimler bekleniyor
Koray Aydın, açıklamasında "Parti tüzüğümüzün ilgili maddeleri gereğince görevlendirilen Kurucu İl Başkanları, illerinde İl Yönetim Kurulu, İl Disiplin Kurulu, İlçe Başkanlıkları ve İlçe Yönetim Kurulu asıl ve yedek üyelikleri için belirleyecekleri isimleri öngörülen sürede parti genel merkezinin onayına sunacaklardır. Görevlendirilen bütün Kurucu İl Başkanlarımıza ve teşkilatlarımızda görev alacak bütün arkadaşlarımıza üstün başarılar dilerim" açıklamasında bulundu.

8 il'in başkanları..
Görevlendirilen 8 İYİ Parti Kurucu İl Başkanı’nın isimleri şöyle:
1- Adana - Mehmet Metanet Çulhaoğlu
2- Balıkesir - Nedim Tuna
3- Bursa - Yüksel Yılmaz
4- Çorum - Bekir Özsaçmacı
5- Elazığ - Abdulvahap Erdem
6- Kayseri - Hüseyin Tekin
7- Ordu - Tevfik Karabulut
8- Tokat - Mustafa Afşın Ünverdi

İYİ Parti İYİ Parti Kayseri İl Başkanı İYİ Parti Koray Aydın İYİ Parti Bursa İYİ Parti Adana Mehmet Metanet Çulhaoğlu İYİ Parti Kayseri Hüseyin Tekin İYİ Parti Bursa Yüksel Yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu