Itır Esen özür diledikten sonra bütün resimlerini sildi

Miss Turkey 2017 birinciliğini bir gecede kaptıran Esen, özür diledi.

Itır Esen özür diledikten sonra bütün resimlerini sildi

Miss Turkey 2017 güzeli olarak seçilen ve daha sonra twitter hesabı üzerinde attığı 15 Temmuz şehitler tweti ile tacı alınan güzel Itır Esen’den açıklama geldi.

15 Temmuz şehitleriyle ilgili attığı tweet'in ortaya çıkmasıyla birincilik tacı alınan 2017 Türkiye Güzeli Itır Esen, sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. 

İşte o açıklama; "Bildiğiniz üzere 21 Eylül gecesi 2017 Miss Turkey birincisi seçildikten hemen sonra Twitter'daki uygunsuz görünümlü bir paylaşımım nedeniyle sosyal medya üzerinden kötü yorumlar almaya başladım. Kısa sürede büyük bir kitleye ulaşarak 22 Eylül sabahı televizyonda hakkımda beni çok üzen şeyler söylendi. Bu durumun üstüne Miss Turkey Kurulu tacını elimden aldı. Şunu söylemek istiyorum ki 18 yaşında bir kız olarak bu paylaşımı yaparken hiçbir siyasi amaç gütmedim. Ailem beni, vatanına ve milletine saygı duymayı öğreterek büyüttü ve şehitlerimize saygısızlık yapacak bir karakterde değilim. Bu paylaşım benim hassas dönemimde dikkatsizce yaptığım ve tamamen masum düşünceler ile yaptığım bir paylaşım Menstürasyom dönemini bu şekilde yaşayan herkesin kendini kurban gibi hissetmesi gerçeğiyle yazılan isyan" bugün 15 Temmuz ve ben de bu haldeyim"den Başka bir mana içermiyor. Zira siyaset ve politika ile ilgilenmeyen bir genç olduğum, hiç siyasi paylaşımın olmadığından belli. Milli değerlerimize ve 15 Temmuz'a bir atıftan ziyade kendi kavgasını vurguluyor. Yanlış anlaşılmalardan dolayı herkesten çok özür diliyorum. Umarım beni anlayışla karşılayabilirsiniz. Teşekkürler." 

Yaşanan gelişmelerin ardından Miss Turkey birincilik tacı geri alınan Itır Esen, yarışmaya ait bütün fotoğraflarını sosyal medyadan silerek tepki gösterdi.

Miss Turkey 2017 güzeli açıkladı Miss Turkey 2017 güzeli Itır Esen özür diledi Itır Esen'den özür tweeti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı