İşte Kayserispor'un yeni ismi

Kayserispor isim sponsorluğu anlaşmasına vardı. Kayserispor'un yeni ismi ne olacak? Kayserispor isim hakkı için kimle anlaştı? Kayserispor isim hakkını kime verdi? Alpaslan Baki Ertekin Kayserispor desteği

İşte Kayserispor'un yeni ismi

Spor Toto Süper Lig'de 19 puanla 13. sırada bulunan Kayserispor'un ismi değişiyor. Anlaşma sağlandı, resmi imzalar atılacak.

Pazartesi
Bu sezon ekonomik sıkıntılar içerisinde sportif başarıyı yakalamaya çalışan ekiplerden birisi olan Kayserispor, isim sponsorluğu anlaşmasına vardı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen görüşmeler, resmiyet kazanıyor. Kayserispor, sezon sonuna kadar isim sponsorluğu için Boydak Holding ile anlaşmaya vardı.

Lansman var
Haber merkezimize açıklama yapan Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, "Kulübümüz Kayserispor ile Boydak Holding arasında mutabakat sağlandı. Pazartesi günü Kadir Has Tesislerindeki yeni hizmet binamız içerisinde bir Lansman düzenlenecek. Bu toplantıda Kayserispor ile Boydak Holding arasında isim sponsorluğu anlaşması imzalayacağız. Böylece Kayseri'nin iki büyük gücü birleşecek" dedi.

Yeni isim
Toplantıya TMSF Başkanı Muhiddin Gülal'ın da katılacağının altını çizen Kayserispor Avukatı ve Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, "İlk etapta anlaşma sezon sonuna kadar olacak. İmzalar atıldıktan sonra Kayserispor'un ismi İstikbal Mobilya Kayserispor olacak" açıklaması yaptı.

Teşekkür
Orhan Taşçı, "Kayseri'nin en önemli değerlerinden birisi olan Kayserispor'umuza her zaman desteğini veren Boydak Holding yöneticilerine, değerli CEOsu Alpaslan Baki Ertekin'e, İsim sponsorluğu anlaşması için bizleri kırmayarak Kayseri'ye gelecek olan TMSF Başkanı sayın Muhiddin Gülal'a Kayserispor Yönetim Kurulu adına, camiamız adına bir kez daha teşekkür ediyorum" cümleleri kurdu.

Kayserispor ismi Kayserispor yeni ismi Kayserispor isim sponsorluğu Kayserispor Muhiddin Gülal Kayserispor Orhan Taşçı Kayserispor Alpaslan Baki Ertekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza