İşte iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’a Getirilen Muthiş Yenilikler

Apple tarafından iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’a getirilen yenilikler teknoloji tutkunları tarafından oldukça beğenildi.

İşte iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’a Getirilen Muthiş Yenilikler

Apple tarafından düzenlenen geleneksel etkinlikte tanıtımı yapılan, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus diğer modellerden farklı olarak taşıdığı niteliklerle şimdiden teknoloji tutkunlarını en’leri arasına yerleşti

Peki İPhone 8’in Yenilikleri Neler?

Tasarım olarak, iPhone 7 den pek farklı olamayan Iphone 8, tasarım detayı olarak ise arka yüzeyinin tamamen camdan oluşması özelliği ile göz kamaştırıyor.

Sadece tasarım detayı olarak kalmayan, arka yüz cam özelliği iPhone kullanıcılarına kablosuz şarj imkânı da sunuyor.

Söylentilere göre Apple, cihazın arka kısmında yer alan cam detayını, etkinlikte kullanıcılarına bugüne kadar üretilmiş ve bir akıllı telefonda kullanılmış en dayanıklı cam olarak tanıttı.

İPhone 8 tasarımında beğeni toplayan bir diğer yenilik ise; cihazın yüzeyinde yer alan 7 katmanlı renklendirme dokusu oldu.

Iphone 8’in tasarım dışında ki özellikleri ise şu şekilde;

iPhone 7 gibi 4.7 inç ekrana sahip olan iPhone 8 10.5 inç iPad Pro’da kullanılan True Tone görüntü teknolojisiyle desteklenmek ile birlikte, cihazın diğer modellerinden en önemli farkı kablosuz şarj özelliğine sahip olması olarak belirtiliyor.

Aynı zamanda sahip olduğu kamera özellikleriyle de iddialı olan iPhone 8, 12 Mp sensöre sahip, daha hızlı ve imaj sabitleriyle de desteklenebilir durumda.

Öncesinde f/1.8 ve f/2.8 diyafram aralıklarına sahip İphone 8 kamerası, özel filtreler ve portre modunda özel aydınlatmalara da sahip olarak kullanıcıların büyük beğenisini topladı

iphone 8 apple iphone 8 plus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı