İşte Hande Yener'i Çıldırtan Ümit Cem Şenol yorumu

Hande Yener nişanlısı Ümit Can Şenol ile birlikte olduğu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı .Görüntünün altına yapılan "oğlu gibi duruyor" yorumu ise Yener'i çıldırttı.

İşte Hande Yener'i Çıldırtan Ümit Cem Şenol yorumu

Ünlü şarkıcı Hande Yener yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu kendisinden 12 yaş küçük olan oyuncu sevgilisi Ümit Cem Şenol ile çekindiği bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

İkili kısa bir zaman önce aile dostları ve sanatçı arkadaşlarının da katıldığı küçük bir tören ile nişanlanarak evliliğe ilk adımlarını atmıştı.

Nişanlısının kendisinde 12 yaş küçük olması nedeniyle sürekli eleştirilen Hande Yener’e bir eleştiride sosyal medya kullanıcısından geldi.

Kullanıcının ünlü şarkıcı Hande Yener’in nişanlısı Ümit Cem Şenol ile paylaştığı fotoğrafın altına yaptığı “ Oğlu gibi duruyor” yorumu Hande Yener’i çılgına çevirdi.

Kendisini oldukça kızdıran o yoruma kayıtsız kalamayan ünlü şarkıcı Yener sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak o yoruma cevap verdi.

Ünlü şarkıcı kızdığı “Oğlu gidi duruyor “yorumuna tepkisini; “Kıskanç, haset yorum yapanların fotoğrafına bakınca gözüm kanadı.”  Diyerek gösterdi.

Bununla da yetinmeyen Hande Yener kendisi ve oyuncu nişanlısı Ümit Can Şenol ile ilgili yapılan kötü yorumlar için mahkemeye giderek şikayette bulunacağını da belirtti.

Ümit Cem Şenol Kimdir?
1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ümit Can Şenol eğitim hayatını yurt dışında oyunculuk eğitimi alarak tamamlamıştır.12 yaşından beri modellik yapan Ümit Can Şenol, bir dönem Tuğba Ekinci ile olan ilişkisi ile tanınmaya başlamıştır.

Yakışıklılığı ile dikkatleri çekmeyi başaran Ümit Cem Şenol halen modellik kariyerine devam etmektedir.

ümit cem şenol hande yener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı