İsimsizler 16. bölüm fragmanı yayında

Başrollerinde, Uğur Güneş (Fatih), Bülent Alkış (Dayı), Sedat Mert (Olcay), Taner Ertürkler (Ahmet), Volkan Keskin (Kürşad), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Sera Kutlubey (Seher)’in yer aldığı İsimsizler dizisinin merak edilen 16.bölüm fragmanı yayınlandı.

İsimsizler 16. bölüm fragmanı yayında

İsimsizler dizisinin konusu bir zamanlar Güneydoğu’da gönüllük olarak görev yapan bir Kaymakam’ın başından geçen olayları işlemektedir. Diğer yandan yayınlanan 16.bölüm fragmanında İstanbul sokaklarında, Kudret’in adamlarıyla, İsimsizler ekibi karşıya karşıya gelecek.


Aynı zamanda gittikçe hırslanan Kudret bir yenilgiyi daha kaldıramayarak, İsimsizler ekibine karşı yaptığı hain planlarının başına Hatem’i getirecek ve bütün adamlarını toplayarak planını uygulamaya koyacak. Kurmay ise Murat’la ilgili herkesi şok eden bir emir verecek. Peki, Kudret’in adamları Fatih ve arkadaşlarını oyuna getirebilecek mi?

15.Bölümde Neler Yaşanacak?
İsimsizler’in geçtiğimiz hafta yayınlanan 15. Bölümünde Kör Yakup ile Kudret bir binanın önünde karşı karşıya gelmiş ve binanın üzerinden kimliği belirsiz bir kadın yere çakılmıştı. İkilin birbirine silah çektiği sırada gerçekleşen olay,  Kudret ile Fatih arasında yaşanacak olası bir çatışmaya engel olmuştu. Kurmay ise Kör Yakup ile karşı karşıya gelen, isimsizler ekibine bir emir vererek artık çatışmadan vazgeçip birbiriyle çalışmaları gerektiğini söylemişti.

Bu durum hiç kimsenin hoşuna gitmese de öncelikleri görevleri olan İsimsizler ekibi, detaylı olarak yaptıkları incelemeler sonucunda net bir istihbarata ulaşmış ve Kudret’in büyük terör saldırısının planlarına ulaşmışlardı. İsimsizler ekibinin terör saldırısını önlemek amacıyla İstanbul sokaklarında yaptıkları çatışmalar ise izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatmıştı.

İsimsizler 16. bölüm İsimsizler 16. bölüm fragmanı İsimsizler dizisi İsimsizler yeni bölüm fragmanı İsimsizler İsimsizler dizisi fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı