İrem Derici'den Hayranlarına Kötü Haber

Geçtiğimiz günlerce yaşadığı gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırılan İrem Derici iyileşemeyince, 3 konseri daha iptal edildi.

İrem Derici'den Hayranlarına Kötü Haber

Geçtiğimiz günler yaşadığı gıda zehirlenmesi ile, Ankara Polatlı konserini iptal eden İrem Derici’nin sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Yaşadığı gıda zehirlemesi ile Ankara Polatlı konserini iptal eden İrem Derici, konuya ilişkin olarak sosyal medya hesabından yaptığı açıklama da “ Yarın 13. 09 .2017 gerçekleşecek olan Ankara Polatlı konserim besin zehirlenmesine dayalı böbrek iltihaplanması sonucu doktor raporu ile 2 gün zorunlu olarak iptal edilmiştir. 2 gündür çektiğim ağrıyı sızıyı sizlere anlatamam, hastanede yerlerde sürünüyorum. Sevenlerimden ve bütün Polatlı halkından çok çok çok özür dilerim. En yakın zamanda görüşmek dileği ile.” İfadelerine yer vererek hayranlarında özür dilemişti.

Fakat yaşadığı gıda zehirlemesi sonrası hastaneye kaldırılan İrem Derici, bir türlü kendisini toparlamayınca ünlü şarkıcı İrem Derici’nin 3 konseri daha iptal edildi.

Rahatsızlığı nedeniyle konserlerini iptal etmek zorunda İrem Derici yaptığı açıklama ile hayranlarından dua istedi.

İrem Derici Kimdir?

1987 İstanbul doğumlu olan İrem Derici, bir müddet devam ettiği reklamcılık kariyerinin ardından, O Ses Türkiye isimli yarışamaya katılarak keşfedilen isimlerden oldu.

 İrem Derici müzik piyasasına ise ilk adımını 2012 yılında çıkardığı Bensiz Yapamazsın isimli parçası ile attı. Kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine ulaşan İrem Derici sonraki yıllarda ise; Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı, Neredesin Sen, Kalbimin Tek Sahibine ve Üçtür isimli birçok güzel parçayı hayranlarıyla buluşturdu.

irem derici
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı