İrem Derici öldü mü – İrem Derici kimdir

Sağlık durumu kötüleşen ve yeniden yoğun bakıma kaldırılan İrem Derici'nin durumu hakkında korkutan bir iddia ortaya atıldı.

İrem Derici öldü mü – İrem Derici kimdir

Verdiği aşırı kilolar nedeniyle artık bünyesi zayıf düşen İrem Derici'nin vücudunda oluşan diğer hastalıklar güzel sanatçıyı hastanelik etti. 

Kayseritempo.org haber sitesinin magazin servisi tarafından edinilen bilgiye göre İrem Derici'nin sağlık durumu kötüye gidiyor. Özel bir hastanede rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören İrem Derici’nin yeniden yoğun bakıma alındığı haberi sevenlerini ve yakın çevresini şok etti.

İREM DERİCİ YENİDEN YOĞUN BAKIMDA:
Yaklaşık olarak 1 haftadır özel bir hastanede yattığı ortaya çıkan ünlü şarkıcı İrem Derici’nin yoğun bakıma kaldırıldığı haberi sevenlerini bir anda korku dolu anlara sevk etti. Hafta başında yine yoğun bakıma alınan İrem Derici'nin normale dönen sağlık durumu bugün yeniden nüksetti. Apar topar yoğun bakıma alınan İrem Derici'nin durumu şuan için hayati tehlikesini devam ettiriyor..

Ekranların sevilen sanatçı İrem Derici, 18 Eylül Pazartesi günü bir hastanenin yoğun bakım ünitesine transfer edildi. Dericinin sağlık durumuyla ilgili, tedavi gördüğü hastane başhekimi Prof. Dr. Reha Baran şu açıklamaları yapmıştı: “Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir” açıklamasının ardından bugün gelen son dakika bilgisine göre ünlü sanatçı yoğun bakıma alındı. Diğer yandan sanatçının son durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmasa da kulaktan dolma bilgilere göre Derici'nin sağlık durumunun kötüye gittiği belirtildi.

İREM DERİCİ KİMDİR?
O Ses Türkiye yarışması ile tanınan İren Derici sesiyle gönülleri fethetmeyi başardı. Türkiye'nin en çok konuşulan şarkıcısı olan Derici o yarışmada Hülya Avşar’ın takımında yer almış ve yarı finalde elenmişti. Genç sanatçı asıl çıkışını 15 Nisan 2014'de “Kalbimin Tek Sahibine ” adlı şarkı ile yaptı. Piyasaya çıktığı andan itibaren dijital platformlarda “en çok dinlenenler” arasına giren şarkı internet ortamında en fazla indirilen ve dinlenen şarkı olma başarısını elde etti. Güzel şarkıcı 13 Eylül 2014 tarihinde Rıza Esendemir ile evlendi. Derici 2 yıl sonra Rıza Esendemir’den ayrıldı.

İrem Derici öldü İrem Derici İrem Derici kimdir İrem Derici'nin hastalığı İrem Derici'nin sağlık durumu nasıl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı