İrem Derici Mutfağa Girdi

Aşırı zayıflaması nedeniyle bağışıklık sistemi çöken ve yoğun bakıma alınan İrem Derici, taburcu olur olmaz hayranlarına ilk fotoğrafını Instagram üzerinden paylaştı.

İrem Derici Mutfağa Girdi

Bağışıklık sisteminin çökmesi nedeniyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan İrem Derici, taburcu olur olmaz ilke mesajını hayranlarına verdi. Güzel sanatçı, Instagram'dan paylaştığı fotoğrafının altına ''Yersen'' yazdı.

Kayseritempo.org magazin servisi tarafından derlenen habere göre, 1 yılda yaklaşık 20 kilo zayıflayarak 65 kilodan 45 kiloya düşen İrem Derici'nin bu nedenle yoğun bakıma alınmasıyla birlikte meydana gelen rahatsızlığı son buldu. Aşırı zayıflık ve yeme bozukluğu nedeniyle bağışıklık sistemi çöken ve hastaneye kaldırılarak 15 gün yoğun bakımda yatan ünlü sanatçının sağlık durumu normale döndü ve taburcu oldu. Evine döner dönmez ilk iş olarak mutfağa giren İrem Derici, sağlık durumuyla ilgili olarak sevenleri mutlu eden bir paylaşımda bulundu.

Instagram hesabından sevenlerine ''Mantı açıyorum, "yersen" notu paylaşan İrem Derici'nin rejim ve aşırı zayıflama gibi olayları artık rafa kaldırdığı ve düzenli beslenmeye yöneldiği öğrenildi. Kısa bir süre evinde dinlenecek olan sanatçının yakın zamanda yeniden sahnelere dönmesi bekleniyor. Ayrıca sosyal medya hesabından da kendisiyle ilgili olarak sık sık paylaşım yapacağı düşünülen İrem Derici'nin bundan böyle kendini sağlığına adayacağı da öğrenildi.

Kayseri Tempo haber sitesi tarafından Instagram hesabı takip edilen İrem Derici'nin yeni gelişmeleri de haber sitemizde yer alacak.

 

İrem derici irem derici irem derici sağlık durumu İrem Derici sağlık durumu irem derici ınstagram İrem derici Instagram irem derici paylaşım irem derici foto paylaşımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor