iPhone X’in Türkiye Fiyatı Açıklandı

İPhone X'in merakla beklenilen Türkiye fiyatı Vatan Bilgisayar'ın ön sipariş sitesinde açıklandı.

iPhone X’in Türkiye Fiyatı Açıklandı

Apple kullanıcıları tarafından büyük beğeni toplayan İPhone X’in Türkiye fiyatı sonunda açıklandı.

Apple tarafından gerçekleştirilen geleneksel etkinlikte dün akşam saatleri itibariyle tanıtımı yapılan ve kullanıcılar tarafından piyasa fiyatı büyük bir merakla beklenilen İphone X’in yurt dışı fiyatının 999 Dolar olduğu açıklandı.

Türkiye kullanıcıları tarafından da heyecanla takip edilen İPhone X’in Türkiye fiyatı ise, bugün itibariyle büyük bir Teknoloji perakendecisi tarafından açılan satış sayfasında görüldü.

Tanıtımı birgün önce gerçekleştirilen, Apple’ın son harikası olan akıllı telefon iPhone X Türkiye’de ilk kez büyük teknoloji perakendecileri arasında birinci sırada yer alan  “Vatan Bilgisayar” tarafından siparişe çıkarıldı.

Ünlü teknoloji perakendecisi Vatan Bilgisayar tarafından İPhone X’e özel olarak açılan ön sipariş sayfasında ise süper akıllı telefon iPhone X için 5.999,00 TL fiyat etiketi konuldu.

 İPhone X’in Vatan Bilgisayar’da siparişe açılan modeli ise Uzay Grisi renkte olup, 64 GB dâhili depolama alanına sahip.

Bu fiyat etiketini Türkiye’de yalnızca ünlü teknoloji perakendecisi Vatan Bilgisayar’a özel olduğu belirtilirken söylentilere göre firma tarafından Türkiye’ye özel bir fiyat etiketi henüz belirlenmedi.

Apple Ne Zaman Kuruldu?

1 Nisan 1976 tarihinde ADB, Kaliforniya’da Steve Jobs, Steve Wozniak, Ronald Vayne tarafından kurulan Apple, 1999 yılında iBook’ı üretimini yaparak kullanıcılarının dikkatini çekmekle birlikte, firma 2001 yılında çıkardığı IPod ile dünya teknoloji devleri arasına yerleşmeyi başarmıştır. 

Firma aynı zamanda 2003 te bugün dünyanın en büyük müzik marketlerinden birisi olan, iTunnes store’u kurmuş ve o dönemlerde teknoloji alanında zirveye çıkmıştı.

 

IPhone x IPhone apple
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı