iPhone wifi hatası çözümü

iPhone kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı, Wi-Fi hatası kullanıcıların cihazlarında uygulayabilecekleri bir kaç basit yöntemle çözülebiliyor.

iPhone wifi hatası çözümü

İphone kullanıcılarının sıklıkla karşılaştıkları sorunların başında  cihazın sıkılıklar verdiği  Wi-Fi hatası geliyor.

Kullanıcıların Wi-Fi hatasını çözebilmek için uygulayacakları yöntemler ise yetkililer tarafından şu şekilde sıralanıyor;
İphone 7 kullanıcılarının hata çözümüne ilişkin olarak ilk yapmaları gereken ise yetkililer tarafından cihazlarını kapatıp yeniden başlatmaları şeklinde sıralanıyor.

Bu basit yöntemin işe yaramaması halinde ise kullanıcılara İphone güç düğmesine birkaç saniye basmaları, ekrana gelecek kapatma yazısını görene kadar beklemeleri ve cihaz tamamen kapanınca aynı tuşa yeniden basarak cihazı bir kez daha yeniden başlatmaları öneriliyor.

Bu yönteminde işe yaramaması halinde ise kullanıcılara bir başka yöntem olan diğer Wi-Fi ağlarına bağlanma öneriliyor. iPhone 7’nin  diğer Wi-Fİ ağlarına bağlanabilmesi halinde ise kullanıcıların bağlandıkları modemi kapatıp açmaları ve gerekiyorsa reset atmaları öneriliyor.

Tüm bu işlemlerin ardından sorunun halen cihazlarında olduğunu düşünen kullanıcıların yapması gerekenler ise yetkililer tarafından şu şekilde sıralanıyor; bu durumda kullanıcıların yapması gereken ilk şey cihazlarında bulunan ayarlar menüsünü açmak.

Sonrasında ise kullanıcıların ayarlar menüsünden karşılarına çıkacak olan genel sekmesini tıklamalarını ve sekmeden sonra açılacak olan menüden ise ağ ayarlarını sıfırlama seçeneğini onayladıktan sonra cihazlarını yeniden başlatmaları gerekiyor.

 

iphone iphone wifi iphone 7 wifi hatası iphone wifye bağlanmıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor