iPhone ve iPad'e Beklenilen iOS 11.0.2 güncellemesi geldi

iOS işletim sistemi kullanıcıları tarafından merakla beklenilen iOS 11.0.2 güncellemesi

iPhone ve iPad'e Beklenilen iOS 11.0.2 güncellemesi geldi

iOS 11 kullanıcıları tarafından merakla beklenilen ikinci güncellemede teknoloii devi Apple tarafından yayınlandı.
iOS kullanıcıları tarafından verilen bilgilere göre Apple tarafından birinci güncellemeden sadece iki hafta sonra kullanıcıların hizmetine sunulan bu ikinci güncelleme diğerinden farklı olarak, ios 11.0.2 sürümündeki hataları tespit edip gideriyor.

Aynı zamanda çıkan yeni güncellemenin, iPhone ve iPad içinde gerekli hata düzenlemelerini içerdiği bilgisi de kullanıcılar tarafından verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Bütün bunlarla birlikte aynı zamanda yeni sürüm olarak akıllı telefon kullanıcılarını hizmetine sunulan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde kullanıcıların sıklıkla karşı karşıya kaldığı cızırtılı ses sorunu da bu güncelleme sayesinde kolaylıkla giderilebiliyor.

Kullanıcıların hizmetine sunulan yeni ios güncellemesi ile birlikte akıllı S/MIME şeklinde şifre konulan e-posta adreslerindeki eklerin açılmama sorunu da tamamen ortadan kaldırılıyor.

Birçok kullanıcıyı zor durumda bırakan, cihaz içerisinde bazı fotoğrafların kendini gizleme sorunuda, bu güncelleme ile çözülebiliyor.

Apple tarafından geliştirilen yeni güncelleme indirmek ve ilerleyen zamanlarda yapılacak olan yeni güncellemelerden haberdar olmak isteyen kullanıcıların yapması gereken ise; Ayarlar menüsü üzerinden Genel>Yazılım Güncellemesi sırasını uygulamak.

iphone iPhone iPad iOS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor