iPhone Fabrika Ayarlarına Geri Dönme Nasıl Yapılır

iPhone kullanıcıları için bilinmezlik halini alan fabrika ayarlarına geri dönme işlemi cihazlarda yapılabilecek işlemlerle kolaylıkla yapılabiliyor.

iPhone Fabrika Ayarlarına Geri Dönme Nasıl Yapılır

İphone kullanıcıları tarafından bir karmaşa haline gelen restore yani fabrika ayarlarına geri dönme işlemi kullacıların cihazlarında uygulayacakları işlemlerle kolaylıkya yapılabiliyor.

İphone restore işlemi ise şu şekilde gerçekleşiyor;

Kullanıcıların restore işlemini gerçekleştirebilmeleri için ilk olarak bilgisayarlarına "iTunes" isimli uygulamayı indirmeleri gerekiyor. Sonrasında ise kullanıcıların uygulamayı açtıktan sonra cihazlarını bilgisayarlarına bağlamaları gerekiyor.

Cihazın bilgisayara bağlanmasından sonra, kullanıcıların iTunes uygulamasının sol üst köşesinde belirecek olan iPhone simgesine tıklamaları ve ardından uygulama içerisinde uygulama içerisinde Ayarlar - iCloud seçeneklerini tıklayarak iPhone’umu Bul sekmesini kapatmaları gerekiyor.

Tüm bunların sonrasında ise kullanıcıların iTunes uygulamasına girdiklerinde karşılarına çıkan iPhone simgesinin üzerine tıkladıklarında açılacak olan ekranda “iPhone’a Geri Yükle” butonuna basmaları gerekiyor.
 “Geri Yükle” düğmesine basıldıktan sonra iPhone farika ayarlarında geri dönüyor.

 

iphone iphone 8 fabrika ayarlarına geri dönme iphone fabrika ayarlarına geri dönme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor