İnternetten tanıştığı kişi boğazını kesti

İngiltere'nin Mancherster şehrinde yaşayan Mark Canavagh internet üzerinden tanıştığı Steven Lund tarafından öldürülmeye çalışıldı.

İnternetten tanıştığı kişi boğazını kesti

Korkunç olay İngiltere’de yaşandı. İnternette tanıştığı kişi tarafından önce uyutulan ardından da boğazı kesilerek öldürülmek isteyen yaşlı adam, son anda uyanınca ölümden kurtuldu. 

Yaşlı adam uyandığında her yeri kanlar içerisindeydi ve buluştuğu adam boğazını kesiyordu. Yaşlı adam (51) buluşma yerine gittiğinde bir anda kendinden geçti. Kurbanını uyutan Lund, korkunç amacını gerçekleştirmeye karar verdi.

Canavagh kendine geldiğinde üzerinde sadece bir havlu vardı ve her yeri kan içerisindeydi. Vücudunun her yerinde kesikler bulunan bir adam boğazına bir bıçak dayalı olduğunu fark etti. 

Lund, yavaş yavaş kurbanının boğazını kesiyordu. Korkunç olayın farkında varan Canavagh, adamla dövüşerek elinden kurtuldu. Bulundukları dairede onu ittirerek elinden kaçmayı başardı. Bu korku filmlerini aratmayan sahneler güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Binadan çıkar çıkmaz caddede insanlardan yardım isteyen Canavagh, hastaneye kaldırıldı. 2 hafta tedavi gören adamın boğazına ve vücudunun çeşitli yerlerine tam 32 dikiş atıldı. Diğer yandan ortaya çıkan gerçek ise kan dondurdu. Lund'un 37 yıl önce kamyon şoförünü öldürmek suçundan arandığı belirlendi. Yakalanan adam 27 yıl hapse mahkum edildi.

Steven Lund Mark Canavagh Mancherster İngiltere İnternet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı