Instagram da repost nasıl yapılır

Birçok İnstagram kullanıcısı tarafından merak edilen repost işlemi Instagram'a ek olarak indirilecek bir uygulama ile kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Instagram da repost nasıl yapılır

Instagram kullanıcılarının gönderilerini kendi takipçileriyle paylaşmak istediklerinde gerçekleştirilen işlemin adı teknoloji dilinde "repost" şeklinde açıklanıyor.

Peki  repost nasıl yapılır?

Twıtter ‘de bunun için bir buton bulunsa da Instagram’da bu henüz mümkün değil. Bunun için repost yapmak isteyen Instagram kullanıcılarının bu durumu gerçekleştirmelerine yardımcı olacak ek bir uygulama indirmeleri gerekiyor.

Repost yapılmasını sağlayacak olan uygulamalarının indirilmesinin ardından ise; kullanıcıların uygulama üzerinden hesaplarına giriş yapmaları gerekiyor.

Tüm bu işlemlerin sonrasında ise kullanıcılar artık kişisel hesap  Instagram akışlarında yer alan, popüler olan gönderiler ya da, arama yöntemiyle buldukları  ve beğendikleri  herhangi bir Instagram paylaşımın  kendi takipçilerine  repost yapabiliyor.

Aynı zamanda repost uygulamasında kullanıcılar repost yapmak istedikleri fotoğrafı ya da videoyu seçtikten ve Repost butonuna bastıktan sonra karşılarına çıkan "Open Instagram”a seçeneğine de basarak paylaşımlarına filtre ve açıklama yazısı gibi işlemlerde de bulunabiliyor.

ınstagram repost instagramda repost nasıl yapılır repost uygulamaları repost nedir repostun anlamı repost anlamı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor