İki Yalancı final bölümünde neler yaşandı

Kanal D ekranlarının sevilen ve merakla takip edilen dizisi İki Yalancı dün akşam ekranlara veda etti. Peki, merak edilen 9.final bölümünde neler yaşandı.

İki Yalancı final bölümünde neler yaşandı

Başrollerini Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in paylaştığı İki Yalancı yaz sezonunda başlayan macerasını dün akşam tamamladı. Duygu ve Serkan'ın aşkı tatlı yalanlarla başlamıştı. İki genç yavaş yavaş birbirlerine aşık olmaya başladılar. İlk Serkan, Duygu'nun yalanını öğrenmişti. Şimdi gerçeği açıklama sırası Serkan'a geldi.

Yalanlarla başlayan bir aşkın öyküsünü eğlenceli bir şekilde aktaran İki Yalancı'nın final bölümünde sürprizlerle dolu gelişmeler vardı. İşte final özeti. Duygu ile Serkan, engellerle dolu aşklarını yaşayabilmek için yeni kararlar almak zorunda kalıyorlar! Bodrum'dan başlayıp, İstanbul'a kadar uzayan büyük aşk yolları ayrılsa da devam etmişti. Söyledikleri yalanların ağırlığı altında ezilen Duygu ile Serkan, İstanbul'da hayatlarına giren Alp ve Esra kardeşlerle yeni ilişkilere yol açsalar da birbirlerine besledikleri büyük aşka mani olamamışlardı.

Bu engellerden en büyüğü olan Alp'in normal davranışlar sergilememesi, Serkan'ı harekete geçirmişti. Duygu ile evlenecek olması, Serkan'ın bir an önce yeni bir plan yapmasına yol açmıştı. Duygu ise Serkan'ın söylediği yalanlardan habersiz olarak, ona büyük bir aşk beslese de Alp'ten ayrılamaz. Alp'in, kendisine ihtiyacı olduğunu düşünen Duygu, onu yarı yolda bırakmamak için kalbine engel olmaya çalışır. Duygu'dan kolay kolay vazgeçmeyecek olan Serkan, son hamlesini yapmaya hazırlanır.

İki Yalancı final bölümü İki Yalancı final İki Yalancı finalde neler yaşandı İki Yalancı İki Yalancı bitti mi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum