İki Çocuğunu Fırında Pişirerek Öldüren Kadın Tutuklandı

ABD'de geçirdiği cinnet sonucu 2 çocuğunu fırında pişirerek öldüren kadın tutuklandı.

İki Çocuğunu Fırında Pişirerek Öldüren Kadın Tutuklandı

Amerika Birleşik Devletleri bu sabah diri diri fırında yakılarak can veren iki küçük çocuğunun anneleri tarafından vahşice katledildiği haberleri ile sarsıldı.

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan 24 yaşındaki Lamora Williams isimli 24 yaşında olan bir kadının geçirdiği cinnet sonucu 4 çocuğundan ikisini fırına kapatarak canlı canlı pişirdiği iddiaları dünya gündemine bomba gibi düştü.

Olaya ilişkin olarak ortaya atılan bir diğer söylentilere göre ise çocuklarını vahşi bir şeklide katleden Williams, olay sonrası fırında canlı canlı pişirdiği çocuklarının görüntülerini babalarına gönderdi.

Babanın görüntüler üzerine yaptığı ihbar sonucu ortaya çıkan olayda acılı baba, "Çocuklarım benim her şeyimdi." Diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Vahşi cinayet hakkında yetkililer tarafından henüz net bir açıklama yapılmazken, olay sonrası hemen tutuklanan Wliiams’ın ise verdiği ifade de "Ben Cumartesi günü evde değildim. Eve geldiğimde çocukları ölü buldum" diyerek kendini savunduğunu iddia edildi.

24 yaşındaki Lamora Williams’ın komşularının işlenen cinayet sonrası soka girdikleri ve genç kadın hakkında “Lamora’nın akli dengesi yerinde değildi, son dönemlerde oldukça tuhaf davranışlar sergiliyor” dedikleri de olay sonrası ortaya atılan iddialar arasında yer aldı.

abd amerika birleşik devletleri atlanta 3.sayfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melikgazi’de kar ekipleri göreve hazır
Melikgazi’de kar ekipleri göreve hazır
Özel Kayseri Osb Teknik Koleji kütüphanesi ile örnek oluyor
Özel Kayseri Osb Teknik Koleji kütüphanesi ile örnek oluyor