İhanet İddiaları Sonrası Gülben'e Halkın Tepkisi Sert Oldu

Eşi Erkan Çelik'i iş adamı Tolga Duğles ile aldattığı haberleriyle günlerdir magazin gündeminden düşmeyen Gülben Ergen dün gece boş koltuklara şarkı söyledi.

İhanet İddiaları Sonrası Gülben'e Halkın Tepkisi Sert Oldu

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre; kocası Erkan Çelik’i iş adamı Tolga Duğles ise aldattığı haberleriyle magazin gündeminden düşmeyen Gülben Ergen’in konser salonu dolmadı.

Ünlü şarkıcının dün gece vereceği konserin haberleri günler öncesinden yapılmış biletlerin tükendiği haberleri ortalığa yayılmıştı. Ancak magazin gazetesinde yer ala habere göre izdiham beklenilen konserde bütün koltuklar boş kaldı.
Evli iş adamı Tolga Duğles ile adı aşk iddialarına karışan Gülben Ergen’in yuva yıkan kadın imajından kurtulmak için ise bir an önce imaj çalışmalarına başladığı iddiaları da söylentiler arasında yer aldı.

Gülben Ergen Kimdir?

1972 İstanbul doğumlu olan Gülben Ergen, bir dönem yaptığı modellik ve sunuculuk kariyerinin ardından, ilk kez Abayı Yaktım isimli albümü ile müzik piyasasına adım atmıştır.

Abayı Yaktım isimli albümü ile Kral Tv nüzik ödüllerinde “Yılın Bestesi” ödülünü almaya hak kazanan Ergen, sonraki yıllarda da Uçacaksın, Uzun Yol Şarkıları, Aşk Hiç Bitmez, Sade ve Sadece, Kör Aşık, Merhaba, Kalbimi Koydum, Sen, Durdurun Dünyayı, Hayat Bi Gün, Aşk Hiç Bitmez isimli bir çok albümü de hayranlarının beğenisine sunmuştu.

Tolga Duğles Kimdir?

1982 İzmir doğumlu olan Tolga Duğles, İzmir’in sayılı iş adamları arasında yer almakla birlikte, bir müddet Türkiye Genç İşadamları Derneği TÜGİAD Ege Şubesi Genel Koordinatörü olarak görev almıştır.

 Tolga Duğles Atek inşaatında sahibi olan iş adamı Tolga Duğles, aynı zamanda Türkiye’de yer alan akıllı bina sistemlerinin de öncüleri arasında da yer almaktadır. Yasemin Duğles Kimdir? Otomotiv sektörü ile tanınan iş adamı Tolga Duğles’in eşidir. 

Duğles 3. kuşak torunu Tolga Duğles ile hayatlarını birleştirmiştir. Diğer yandan eşi Tolga Duğles ise, İzmirde dedesinin miras bıraktığı şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapıyor.

Tolga şirketin başına geçtiğinde aile arasında büyük kaos çıkmış. Tolga Duğlesin aynı zamanda evli olduğu ve eşinin de Gülben Ergene aşırı derecede benzemesi dikkatlerden kaçmadı.

gülben ergen tolga duğles yasemin duğles yasemin duğles kimdir tolga duğles kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı