İçerde'nin Davut'u Perma Yaptırırsa

Rıza Kocaoğlu'nun sosyal medya hesabından paylaştığı ergenlik dönemine ait olan permalı fotoğrafı hayranları tarafından çok beğenildi.

İçerde'nin Davut'u Perma Yaptırırsa

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre; İçerde’nin Davut’u Rıza Kocaoğlu’nın ergenlik dönemlerine ait fotoğrafları ünlü oyuncunun hayranları tarafından yorum yağmurlarına tutuldu.

Rıza Kocaoğlu ergenlik dönemlerine ait olan sarı ve permalı saçlı hallerini Instagram hesabından "Saç : sene 98 mi, 99 mu falan filan" notu ile paylaştı.

Rıza Kocaoğlu Kimdir?

1979 İzmir doğumlu olan Rıza Kocaoğlu, eğitim hayatını Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu ilk olarak;  Çağan Irmakınyönetmenlik koltuğuna oturduğu "Bana Şans Dile" isimli sinema filminde rol alarak oyunculuk hayatına adım atmıştır.

Bu filmde gösterdiği başarılı oyunculuk performansı ile; Şile Büyülü Fener Film Festivalinde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen Rıza Kocaoğlu sonraki yıllarda da; Göster,  Çukur, İçerdeDavut, İstanbul Sokakları, Filinta,Celal, KaradayıYasin, Kuzey Güney, Kapadokya Düşleri, Ezel, Tetikçi, Sınıf, Ahmet’iin Yakın Arkadaşı, Gül Dünya, Elveda Rumeli, Kabuslar Evi, Seni Çok Özledim, Gece Yürüyüşü, Ölümsüz Aşk, Ruhun Duymaz, Yeni Hayat gibi birçok başarılı dizi ve film projesinde rol alarak oyunculuk kariyerine devam etmiştir.

rıza kocaoğlu içerde rıza kocaoğlu kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor